Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki tudna segíteni? (Ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna segíteni? (Ismerkedési tippeket, tanácsokat várok. )

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak pasit találni.Viszont ritkán járok el szórakozóhelyekre, és a suliba se járnak olyan srácok, akik közül megtalálhatnám a számomra megfelelő személyt.Milyen tanácsokat, ismerkedési helyeket tudnátok írni, ahol egy normális pasit ki lehetne fogni?
2010. dec. 28. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl neten is ismerkedhetsz:D Am mennyi vagy?
2010. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kokas Lajos ***** válasza:
Azt javaslom járj szórakozó helyekre. Nem feltétlenül kerül sokba. Ajánlanám a Gödört. Rengeteg ingyenes koncert és ha nem akarsz berugni, a piát is olcsón megúszod. sokkal eredményesebb kapcsolatokat tudsz személyesen kialakítani, mint a virtuális világban. A netes ismerkedésnek rengeteg veszélye van, ráadásul a rengeteg kamus miatt hihetetlenül sok az üresjárat!.
2010. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha lenne ötletem, már nekem is lenne csajom :D

amúgy írhatnál egy mailt :P

2010. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van a virtualis vilaggal kapcsolatban, nagyon sok aki kamuzik es ossze vissza hazudozik, de ezeknek nem feltetlenul kell bedolni. Persze ehhez jo ember ismeret is szukseges. Annyit az ilyen fajta ismerkedes vedelmebe, hogy sok jo kapcsulet szuletett mar az ilyenbol. Es meg annyit, hogy lehet a kerdezonek nincs lehetosege elmenni szorakozohelyekre, lehet a szulei nem engedik, vagy nem erzi jol magat az adott helyen. Es akarmelyik szorakozohely tele van bunkokkal akik ramasznak, ugyan ugy mint a virtualis vilagba.

Elso voltam

2010. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt és most, privátban.
2010. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Válaszolva a kérdésekre:19 éves vagyok.A netes ismerkedés tényleg nem jó, mert lehet, hogy valaki mutat egy képet magáról, de élőbe teljesen mást kapsz, mint amire számítottál.Amúgy nem Budapesti vagyok, tehát a Gödör nem jöhet szóba.Az ok amiért tényleg nem járok el sűrűn ilyen helyekre, mert nem érzem jól magam ott.
2010. dec. 28. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megis szeretnel igy ismerkedni, irjal privatot:D

Elso voltam

2010. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 18/L vagyok, hasonló a problémám, egy kis városban élek és meghalok az unalomtól. jó pasiknak sehol... :)

csupa 13-16 éves csitrik meg raj csávók vannak a városban... hol vannak itt a jó fej egyetmisták!? :D

2011. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!