Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az amikor tényleg...

Milyen érzés az amikor tényleg tudod hogy le akarsz feküdni a barátoddal, és nem fogod megbánni? Honnan tudom ezt felismerni?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok.. tiszta szívemből szeretem, de még nem szeretnék lefeküdni vele.. Fél év alatt 2szer élveztem el, bárhogyan próbálkozunk.. Viszont ő már szeretne, nagyon is, de azt mondta vár rám.

2014. máj. 7. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
ilyenkor azért örülök, hogy nincs egy nőm, akit szeretek
2014. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Egyszerűen tudod és kész :) Nem fogsz félni, képes leszel uralni a helyzetet :) Az pedig egy nagyon jó dolog hogy a társad megvár (bár tudnod kell hogy a végtelenségig nem fog). De amint azt érzed hogy tényleg szereted egyszerűen csak elhatározás kérdése :) Onnantól pedig megy minden magától (és természetes ha az elején félsz kicsit tőle de azt le kell küzdeni)
2014. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!