Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves vagyok egy 48 éves...

23 éves vagyok egy 48 éves nős pasi le akar velem feküdni. Én is akarom csak az a baj, hogy én még nem voltam együtt senkivel, és félek, hogy milyen érzés lesz. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 12:31
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
86%
Ne csináld a kor miatt se + házassàgtörés..... Keress valaki màst szt
2012. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
56%

szereted azt a pasit?

mert ne hogy csak a vágy beszéljen belőled!

és ha tényleg csak a vágy akkor inkább ne! Egy nős pasival?

2012. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
23 évesen még szűz vagy? Elég nagy ritkaság, de ezek szerintem van ilyen. Ha a csávó 48 éves, akkor bízd rá magad ő már biztos tapasztalt a szexben, különben meg az érzéstől nem kell félni, ha végeztél már önkielégítést, akkor nyilván tudod, hogy milyen jó érzés, ez sem rosszabb sőt... :)
2012. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Hol lehet még találni olyan 23 éves lányokat, akiknél szóba jöhetnek idősebb férfiak? :)
2012. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne ilyen embernek add a szüzességedet! Nős!!!! Ilyennel sohasem állnék szóba! Szerintem neked sem kéne...
2012. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Egy hülye r*banc vagy, ha felfekszel egy nős emberrel! Ha megteszed, remélem később a te férjeddel is lefekszik majd egy fiatal nőcske!
2012. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
Ha én újra kezdhetném ,csak kizárólag tapasztalt férfival vetetném el :-) Szóval rajta.... Én anno egy olyannal jártam, aki szintén nem volt még senkivel és borzalmas volt. Ő is béna volt és én is, és többszöri próbálkozásra sikerült. Ezzel egy időben volt egy pasi aki tetszett és idősebb volt, és már annyira kész voltam, hogy legszívesebben megkértem volna rá, hogy tegye meg, mert a hócipőm tele volt a szintén szűz barátom szerencsétlenkedésével. Szóval jobban jársz egy tapasztalttal. És ha te is akarod miért ne? Legyél önző. Az önzetlenség és a jóság nem kifizetődő. És most meg lehet kövezni, állom :-)
2012. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Legyen önző? Azt hiszem, ha te lennél a felesége, nem ilyen tanácsot adnál...
2012. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Keress egy korban hozzád illőt, olyat akit szerethetsz is, ne nős pasikkal kezdjél, ez undorító!
2012. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon megsérülnél lelkileg és a többi fél is a pasin kívül! Kell az neked, hogy kihasználjon? Lehet most akarod, de utána szerintem nagyon megbánod, hogy olyannak adtad magad oda, aki nem értékel csak arra kellettél neki, hogy kiélje testi vágyait.
2012. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!