Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszteni a szüzesség...

El akarom veszteni a szüzességem. Amivel csak gondom van, a párom sokkal tapasztaltabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már jó ideje, de eddig nem mertem. Félek, hogy tapasztalatlanságom hátrány, vagy csalódik. Vagy nem is tudom, hülye egy érzés, hogy nem fogok neki tetszeni, meg egyebek. Tudom hogy szeret és ilyenkor nem az a lényeg. Csak hát előttem sokkal teltebb idomú barátnői voltak, nem vagyok féltékeny, mert nincs miért, csak bátortalan vagyok. Mit lehetne tenni?
2014. máj. 14. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

leírtad a választ:

"Tudom hogy szeret.."

2014. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, nem lesz ott semmi baj.
2014. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A srác hibája, ha nem tudja eloszlatni a kételyeidet. Mivel te tapasztalatlan vagy, neki illik feloldania téged. De neked is akarnod kell ezt, mert fejre állhat, ha nem teszel te is érte.
2014. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Provenance válasza:

Petting biztos volt, sikerült felizgatnia? Rendesen benedvesedsz? Foglalkozik veled , ahogy kell?

Ha ezeket pipálod, nem lesz gond. Sok sikert!

2014. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze én is szeretném mert nagyon szeretem őt, de nem nagyon tudom magam elfogadni és hiába bizonygatja hogy csodálatos vagyok meg egyebek, ez megnehezíti a helyzetem :(
2014. máj. 14. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet magadról? Kicsit bátorítanálak! ;)
2014. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlanságod inkább előny, hisz örülni fog, hogy nem járt benned más, ez velünk is így volt (azóta 4 éve vagyunk kapcsolatban :)). A leírtak alapján szeret, és magadért szeret... a múlttal ne foglalkozz soha, ezt elrontani csak azzal tudod, ha a múltján agyalsz.

Sok szerencsét! :)

2014. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"bizonygatja hogy csodálatos vagy" meg tudod hogy szeret. Mégis mi kell még? Ha állandóan az ellenkezőjét bizonygatod, akkor rád fog unni és otthagy. Az hogy más alkatú bnői voltak meg nem jelent semmit, normális ember eleve inkább a belsőt nézi, te meg vszínű eleve csinosabb vagy, mint a ducik. Most az hogy nincsenek olyan idomaid, az nem lényeg, sok pasinak eleve mindegy, csak mell legyen :D.

De az igazi lényeg akkor is az hogy TÉGED szeret!!

2014. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha igazán szeret akkor jólesz:) nyugi nem lesz semmi:) küldesz képet?
2014. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy akkor nem számít mien vagy az ágyban
2014. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!