Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, félénk mackós...

18 éves vagyok, félénk mackós testalkatú. Érdemes-e örömlánnyal elvesztenem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utóbbi időben nagyon megfordult a fejembe,hogy elmegyek örömlányhoz lakásra.Nagyon félek ettől,mert még nem voltam nővel.Esetleg tudnátok értelmes tippeket adni az ilyen esetbe,ha elmennék örömlányhoz? Mire figyeljek?



2014. máj. 12. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

nem.

übergáz...

2014. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
NE menj k** rvához.. Szerezz nőt, és majd vele.. Nem vagy még elkésve..
2014. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
buta cselekedet lenne. majd találsz értelmes, normális lányt. amúgy meg szerintem nem gáz 18 évesen szűznek lenni, attól hogy sok kislány 12 évesen már kuratja magát találsz normális neked való csajt aki szintén szűz. probléma megoldva ;)
2014. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem fogsz találni olyan lányt akivel boldog leszel..

de inkább egy tini**** al feküdj le.

2014. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem érdemes!Kiválaszthatod fotóról,hogy milyennel szeretnél lenni és kedvedre is cselekedhetsz vele.
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Mindenképp mondjad el neki, hogy szűz vagy, előtte nem ciki, úgy fog hozzád állni majd, úgy készül eleve :)
2014. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 WheneverYouWant ***** válasza:
A lányoknak tetszenek az ilyen fiúk. Szerintem nrm kellene idő előtt feladnod. Amúgy ha mégis elmész akkor közöld vele hogy még nem voltál nővel... Sokkal jobblesz mintha csak magadtól próbálkozol...
2014. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmehetsz. Most mit érsz el vele, hogy évekig tartogatod a szüzességedet?

Én is ilyen vagyok, csak 22évesen voltan lakásosnál. Nem bábtam meg.

Az meg hülyeség hogy valakinek be jönnek a magunk féle srácok, max csak barátként tekintenek ránk.


23f

2014. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobban jàrsz mint ezzel a sok ribikokàval akik a dizsiben egy cigiért lecigiznek:)
2014. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 valaki : válasza:
szerintem nem gáz,ha vágysz a sexre,akkor miért ne? a fiúknak nem akkora dolog a szüzesség.Hasznos tapasztalatokat szerezhetsz.Csak arra figyelj,hogy GUMIIII mert nem lenne jó,ha elkapnál valamit.
2014. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!