Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj az nekem, hogy 30...

Miért fáj az nekem, hogy 30 éves szűz férfiként mindenből kimaradtam a nőkkel kapcsolatos dolgokból, azt a fajta szocializációs folyamatot egyszerűen átugrottam és ez irányú kognitív fejlődésem kifejletlen?

Figyelt kérdés
Egy rendes férfi volnék, aki tiszteli a nőket, ez pedig a magány fő forrása, ha mellé átlagos megjelenésű, nem beszédes típus. Hiába hozom én fel azt, hogy sokdiplomás, nagyon nagy ,,szerszámmal" rendelkező (engedjétek meg, hogy leírja, nem dicsekvésképpen. Nem is célom, csak érdekességként hoztam fel)férfiként egyiknek sem tudtam hasznát venni a nőknél, mert nem kaptam esélyt a visszahúzódó, introvertált énem miatt, ami elnyomja a másikat, amelyik a legtöbb nőnek lényegesebb. Egy férfi élhet teljes életet, ha a munkájának, hobbiknak, sportoknak él és elfelejti a nőkkel való minden téren való érintkezést? Nehéz lesz megállni? Szerintetek (tudom nem ismertek, de ki mit tapasztal ez ügyben)?
2014. máj. 14. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
eddig kibírtad, 45-50 éves korodig már menni fog így!
2014. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A magány előbb vagy utóbb megbetegít.

Muszáj változtatnod valahogy az elveiden, viselkedéseden. Én is voltam ebben a helyzetben, de már megoldottam.

Sok sikert!

2014. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az szokott lenni a probléma, hogy nagy elvárásai vannak az illetőnek. Ő maga hiába nem vonzó, mégis vonzó párt akar.
2014. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meg max 10 ev es elegge bedilizel a no/par hianytol

es ne nyafogassal meg kifogasokkal gyere, hanam novessz egy par heret, engedd el magad es viselkedj ferfikent, es egy heten belul legy baratnod

minden csak rajtad mulik...

2014. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lesz*
2014. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvasom a neten (ugye az nem túl hiteles), hogy tovább élnek azok a férfiak, akiknek van párjuk, családjuk, mint az agglegények. Viszont a lexikonokban, orvosi-medicális lexikonokban szinte mindenhol, ahol hiteles megfigyeléses statisztikák vannak, ott nagyobb életkort éltek meg az agglegények valamiért. Kevesebb stressz, nem annyira nagy megdelelési kényszer a párjuknak, nem kell agyonra dolgozniuk magukat a családjukért? Érdekes ez.
2014. máj. 14. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég rossz, ha magadnak magyarázod miért is jobb egyedül...
2014. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Üdv!


Már nem azért, de az írásmódodból stb, is látszik hogy kicsit fellengzős vagy. Persze keress önigazolást arra hogy nem vagy búza, de még nőt nem lékeltél.


Nem kedves kérdező, ez nemnormális! Szerintem végtelenül gátlásos ember lehetsz... hiába vagy befelé forduló (így is írhattad volna), attól még lehetne valakid.

2014. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a fenti "dicsekvéssel" kezdted a bemutatkozást, akkor csakis magadra vethetsz!
2014. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az életből maradtam ki eddig, 23 évesen...
2014. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!