Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésére egy...

Szüzesség elvesztésére egy gyönyörü éjszaka, harisnyakötőben és vörösbor mellett megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok szűz!! barátommal egy honaposaak vagyunk, a héten valamelyik nap átjön, ittalszik!! gondolta megkéne ünnepelni ezt valamivel, arra gondoltam h elküldöm fürdeni, utána én elmegyek magamra veszem a szexy fehérneműt mondjuk piros szinűt, és bemegyke a szobába és igy meglepem, aztán jöhet a vörösbor!!! tetszene neki? aztán gondolkoztam azon h lefekszem vele aznap, nagyon kivánom őt, szeretem igaz teljesne szerelmes nem vagyok, de kivánom, vonzódom stb.... mostanába sok volt a veszekedés köztünk és jólenne ha ez nem igy mmaradna...!! mit tanásoltok? előre is köszönöm:)
2008. júl. 28. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden csaj így gondolkodna mint te, akkor semmi probléma nem lenne a szex témával. Amit te így elhatároztál/leírtál az úgy tökéletes ahogy van. Ha engem így lepne meg egy lány, én valszeg össze vissza pisálnám magam örömömben :D

Azt ajánlom, hogy valósítsd meg amit itt leírtál. 100% siker hacsak a párod nem homi ;)

2008. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg szeretnéd és ezt iylen szépen meg is tervezted, akkor persze, hogy megfelelő szerintem tetszeni fog neki. A két vörösboros poharat emg az üveget készítsd be a szobádba az asztalra, te meg várd őt az ágyon fekve abban a szexi fehérneműben. Biztos imádni fogja!
2008. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom, hogy miért kell már egy hónap után lefeküdni valakivel. Főleg, hogy még szűz vagy. Gondold meg jól, nem fontos egyből lefeküdni vele, kényeztethetitek egymást máshogy is. Én azt tanácsolnám, hogy előbb ismerjétek meg egymás testét. Amúgy az ötlet nagyon jó, tetszik, de nem feltétlenül kell szexszel végződnie. Bárhogy is döntesz, az ötlet tényleg jó és a védekezésre ügyelj (vegyél óvszert, mert nem biztos, hogy a barátodnál lesz).
2008. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Első kommentelő vagyok. Direkt lehagytam ezt a szöveget az irományomból, de úgylátszik mégis kell. Tehát:


Biztos sokan fogják írni, hogy 1 hónap után minek hamarkodod el stb. Ezekre ne hallgass, ezek maximum frigid picsák akik irigykednek rád.

Az első hónap 16 évesen telljesen normális.

Legyen nemi életed, élvezd amíg teheted. Fiatal vagy és ezt csak az idő veheti el tőled. El is fogja, ezért felesleges halogatni. MINDENT BELE

2008. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek köszönöm:) remélem minden ugy alakul ahogy terveztem:)
2008. júl. 28. 22:28
 6/13 anonim válasza:
75%

Nem hiszem,hogy frigid picsák lennének azok akik nem ajánlják hogy az első hónap után lefeküdjön a barátjával akibe nem teljesen szerelmes.Azt hittem a véleményünkre kíváncsi.

Én nem tenném meg az első hónap után pláne nem azért,hogy kiengeszteljem amiért párszor összevesztünk...

De negyon romantikusnak hangzik,ez a te döntésed,szurkolok hogy jól sikerüljön...

2008. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként igazatok van, ahoz hogy egy lány megtegye ahoz nem is az fontos h mennyi ideje vannak együtt, hanem az h szerelmes legyen, és én még ezt nem merem állitani, de atulzott vonzódás megvan:) hát ahogy alakul majd... lehet h nem lesz sex de egy jó kiadós petting biztosan:)
2008. júl. 28. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha nem vagy szerelmes, és sokat is vitáztok mostanában, ne tedd meg! Az ötlet amúgy nagyon jó, de szerintem inkább összeszokott évek óta együtt lévő pároknak kéne igy romantikázni! Mindenkiben van egy kis drukk, főleg lányoknál, amikor elveszti a szüzességet, ha még ott piszmogsz a harisnyakötővel, meg a vörösboros üveggel, és ezzel előadod a már sokat látott nagyvilági nő látszatát, szerintem csak mégjobban rágörcsöltök, és nem biztos, hogy jó vége lenne! Amúgy sok fiúnál az alkohol befolyásolja a merevedést...nem azt mondom, hogy ne feküdjetek le, de szerintem kár igy rákészülni.
2008. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Írd meg, hogy milyen volt az éjszaka!! :DD
2008. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan vagy, mint én:D Legalábbis a helyzet olyan, én is többször is elterveztem, amikor volt lehetőségünk együtt aludni, bár nem 1 hónap után és én teljesen szerelmes voltam. Aztán mindig rágörcsöltünk, hogy "most muszáj, most kell, mert együtt alhatunk", aztán soha nem is lett belőle semmi. Akkor történt meg 1.x amikor nem terveztük, és tökéletes volt:D De amúgy az ötlet jó, igazi ünneplés lehet belőle, nekünk is így volt:)
2008. aug. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!