Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet lelki háttere annak,...

Lehet lelki háttere annak, hogy szűz vagyok még? Vagy csak a körülmények miatt nem volt még férfi "úgy" az életembe?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Soha nem voltam "bulizós" típus. Szerettem otthon lenni. Ha tetszett valaki hát nem a korosztályomból az biztos. Mindig a nálam jóval idősebb férfiakhoz vonzódtam. Persze esélyem nem volt náluk, ami érthető is. Kezdek félni hogy egyedül fogok maradni..., hogy egyszer csak azt veszem majd észre, hogy már 30, 35, 40 éves vagyok és még mindig magányos. Ketyeg az időm. Ez tény. Nektek mi a véleményetek erről?

Egyébként csendes, félénk lány vagyok.



2014. máj. 17. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiúk próbálkoztak nálad?
2014. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szivesen ismerkednék Veled
2014. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasik egy része nagyon is akar magának fiatalabb lányt, tehát esélyed biztosan lett volna, nem hiszem, hogy ezzel van a gond. Ha otthon ülsz akkor sokkal kisebb az esélyed arra, hogy megismerkedj valakivel, akivel köcsönösen tetszetek egymásnak, szerintem ez az ok.
2014. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az az oka, amit te is írtál: szeretsz otthon lenni (tehát nem nagyon mozdulsz ki), "esélyem nem volt náluk"-> önbizalomhiány, csendes, félénk lány vagy. Én se vagyok bulizós fajta, de ne is olyan bulira gondolj, hogy bemész egy szórakozóhelyre, ahol üvölt a duc-duc zene, mindenki seggrészeg, és minden srác csak megfektetni akar. Én is régen erre asszociáltam a buli szó hallatán, de voltam egy jó buliba, ahol kint ültünk a tábortűznél, iszogattunk, ettünk, dumáltunk, és nagyon jól éreztem magam. :)

Amúgy kapcsolatod volt már?

2014. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom. Majdnem elkövettem egy hibát, de szerencsére a pasinak több esze volt így nem történt kettőnk között komolyabb.
2014. máj. 17. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Három évvel vagyok idősebb nálad és ugyanott tartok, mint te. Csendes vagyok és visszahúzódó, sosem járok el sehová az egyetemen kívül. És meg is lett az eredménye, mert még sosem volt kapcsolatom. Ezt csak azért írom, mert ha nem változtatsz, akkor csak telnek az évek és ugyanott fogsz tartani. Muszáj egy kicsit kilépni a komfortzónádból, önbizalmat szerezni és ismerkedni. Másképp nem megy. Sajnos én már későn kapcsoltam, jól elvoltam a kis világomban és ilyen idősen már extra nehéz ismerkedni, főleg 0 tapasztalattal.

Szóval lassanként próbálj kimozdulni, mert maguktól nem fognak változni a dolgok. :)

26L

2014. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat!:) És Te próbálkozol? Vagy már feladtad? Én siránkozok itt, holott vannak mások akik nálam is idősebbek. Egyébként félek hogy kihasználnának. Most is egy csomó üzenetet kapok és az az érzésem, hogy csak azt akarnák... BOCS FIÚK!
2014. máj. 17. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet bizony,és meghatározó lehet az is idáig miket éltél át az életed során.Hasonló helyzetben vagyok mint te csak srác vagyok.Lassan 23 leszek,és még nem volt kapcsolatom sem sajnos,hiába próbálkoztam én buliban vagy bárhol máshol,nem igazán nyitott felém senki,és egyedül meg azért nehéz is belevágni.Hasonlóan érzem mint te,de lenne aki megbecsülne azt elhiheted és nem csak arra kellenél neki.Csak ezt ki kell szűrni,és így folytatni a kommunikációt. :)
2014. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A korkülönbség relatíve csökken, ahogy öregszetek, mondjuk 5 év sok, ha a lány 13, a fiú 18. Ha a lány 23, a fiú 28, akkor nem sok, sőt, a 23-33 sem annyira vészes. És ahogy egyre kevésbé a diákbulikból kell választani, könnyebb is lesz ez.
2014. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is ezen gondolkoztam..hasonló cipőbe járok mint te, azzal a különbséggel, hogy tavaly végre egymásba szerettünk egy lánnyal, nagyon jól elvoltunk együtt.. az első csókunkig, utána inkább azt mondta hagyjuk ezt..de viszont legalább normálisan..

Nálad ilyen gond nem lesz szerintem, nem hiszem hogy egy srácot ez zavarni fog, hisz mindenki szűz lányt keres..

Azóta nem is mertem újra próbálkozni senkivel.. de meg is érzik a lányok valahogy ezt a férfi emberről, nőknél ez aranyos a férfiak számára viszont tényleg ha nem lát senki nem keres senki.. ezért érdemes lenne elmenned valamerre sétálni vagy ilyesmi, esetleg barátokkal valahova, biztosan járnak kocsmázni, és ott is össze futhatsz egy normális emberrel, ez a 26 éves hölgynek is szól aki kommentelt

2014. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!