Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 30 körüli száz férfit is...

Egy 30 körüli száz férfit is miért akarnak itt kézzel-lábbal meggyőzni a lányok, hogy ne egy prostival veszítse el, hanem várjon még (pár évtizedet :D) az igazira, mert mindenkinek megvan a párja? Holott ezzel lehet lebeszélik és szűz marad a férfi?

Figyelt kérdés

,,Szasz koma!


Hogy a kérdésre is választ kapj: A szüzességét mindenki csak egyszer vesztheti el, ergo összehasonlítást nem tudok mondani, hogy milyen egy fiatallal és egy érettebbel elveszteni, csak azt írhatom meg, nekem milyen volt. Én 21 voltam amikor történt. Egy 40 éves prostit néztem ki magamnak. Nem mondtam meg telefonba, hogy szűz vagyok, csak amikor már a lakásán voltam és beszélgettünk egy ideje. Kedves volt, beleadott apait-anyait és jól éreztem magam. Utána fiatalabb prostikkal is kipróbáltam, nem volt rossz, de az első hölgy volt a legjobb. Én javaslom az érettebb, 30 feletti korosztályt.


Sok sikert, és ne hagyd, hogy meggyőzzenek a "várd az igazit" dumákkal, én is ezt ettem 21 évig és utána a fejemet vertem a falba, hogy nem tettem meg már 18 évesen!

23/F"


Aztán itt vannak az ellenvélemények, pl ez. A pasik legtöbbje már mást javasol. Kinek van igaza?


2014. ápr. 18. 19:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 30 körüli száz férfi, hanem 30 körüli szűz férfi, elnézést.
2014. ápr. 18. 19:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én speciel biztosan nem próbálok meggyőzni egy 30-as pasit sem, hogy ne prostival veszítse el. Felőlem mindenki azzal veszíti el, akivel és amikor jónak látja, akivel akarja, akivel sikerül. Ennyi. :D
2014. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
várjanak csak a nők az igazira. a férfiak meg éljenek minden lehetőséggel
2014. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, hogy a nők meg, akik az igazira várnak, már tizenévesen elveszítik, aztán meg a sokadik palival házasodnak össze. Mintha kissé ellentmondásos lenne ez az egész... :)
2014. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Túl nagy a kereslet a nőkre, szinte mindre. Van miből válogatniuk és az 5-10. pasi után már megállapodnak, akivel a legjobban működik minden (szex, az élet, az együttélés, minden). A pasik nagy részének sajnos nincs ilyen szerencséje, hogy ennyi nővel szerezzen tapasztalatot, vagyis kevesebbek, mint nőknél.
2014. ápr. 18. 19:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ők teljesen más helyzetben vannak, az év 365 napjában a nap 24 órájában szexhez tudnak jutni a bolygó bármilyen pontján, így számukra nem érték a lehetőség. Egyszerűen messze vannak attól, hogy megértsék ezt a helyzetet.


Néha amikor a reinkarnációra gondolok, az jut eszembe, hogy ez a sok szép beképzelt hercegnő következő életében nem vonzó külsejű férfi lesz, hogy átélhesse, mit okozott előző életében másoknak.

2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki a maga életéért felelős. Ha a prosti után le tud számolni a lelkiismeretével, akkor nincs probléma, de ezek után nekem ne akarja megmondani, hogy mi lenne a jó, és hogy hogyan is éljek.
2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem árt senkinek vele, nem bánt vele senkit, mindenki azt csinál, amit akar és akivel akar, ha ésszel csinálja. Magánügy. Miért lenne elítélendő az az egyedülálló férfi, aki kipróbálja a prostit? Vagy mondjuk az az egyedülálló nő, akinek volt már egyéjszakás kapcsolata (a másik mumus téma)? Ha valaki meg úgy érzi, ez nem fér bele az értékrendjébe, hát nem fér. Nem vagyunk egyformák.
2014. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nem akarok beleszólni, de miért gáz az, ha valaki még 30 évesen is szűz? Miért kell hajszolnia másikat, hogy veszítse el minél hamarabb?


Fölösleges menőzni azzal, hogy ha valaki már nem szűz!

2014. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt csak bizonyos emberek önmagukat kergetik a mókuskerékbe ezzel h ciki szűznek lenni X évesen.


Én 25 vagyok szűz és hagy áruljak el v mit leszámítva néhány középiskolai beoszlást ez a kutyát nem érdekli. Fősíkólán egyszer nem jött szóba a téma. Jéééé más is érdekli az embereket :D mint a szex.


Én semmivel nem érzem rosszabbul magam h szűz vagyok van ezer dolgom. Pl melo, számlák befizetése, a tanulás...

Nem ettől lesz valaki se jó se rossz se luzer se menő.

És ha boldog akarsz lenni ne másra hallgass csakis magadra. Csak te tudhatod mi a jó neked.

2014. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!