Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi okoz nehézséget az első...

Mi okoz nehézséget az első alkalomban?

Figyelt kérdés
Beletenni nehezebb vagy utánna? 17/L
2014. máj. 18. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A lány. Vérzik, fáj, ne csináld, auuu, sírás, rívás, nyavajgás, várjunk még, inkább ne most. Sorolhatnám.
2014. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Elso gondolom nagyon turelmes lehettel a baratnoddel ha arra kerult a sor..szegyen.

Naszoval amikor en elvesztettem az azert tortent mert szerettem a paromat. Igen, nekem az elejen nagyon fajt, le is izzadtam mert nem tudtam benedvesedni reddesen. Ha ma mashogy csinalhatnam tuti vennenk sikositot:) nem akartam azt mondani hogy hagyjuk abba mert maskor is ugyan ugy fajt volna. Az elso 4-4 alkalommal majd meghaltam mikor elkezdtuk, ma mar nagxon elvezem a dolgot:) egyebkent megnyugtatlak nem mindenkinek faj az elso:)

2014. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon friss az élmény. A párom már nem volt szűz, de azért ő sem túl tapasztalt. És nagyon félt attól, hogy fájdalmat fog nekem okozni, hiszen a legkevésbé sem szerette volna, hogy fájjon. Emiatt picit rástresszelt, úgyhogy próbáltam megnyugtatni egy kicsit. Én egyáltalán nem féltem. Előtte pár nappal még igen, de ahogy vele voltam, egyszerűen minden félelem elszállt belőlem, csak azt éreztem, hogy igen, szeretnék vele szeretkezni.


A behatolás picit nehezebben ment, pedig tágított előtte, de azért csak izgult, és így kicsit nehezebb volt. Az elején fájt is egy kicsit, viszont nem véreztem.

Összességében viszont nagyon szép emlék, gyönyörű volt. Végig nagyon figyelt rám, folyamatosan figyelte a reakciókat, az meg fantasztikus volt, amikor látta rajtam, hogy egyre jobban élvezem. Ettől ő is egyre jobban élvezte, és ezt nagyon jó érzés volt látni.


Szerintem talán az első néhány perc, ami nehezebb. A behatolás, meg amíg a hüvely hozzászokik. Viszont az azért fontos, hogy az első alkalomkor ne durvuljatok, ha már úgy érzed, hogy megszoktad a párod hímvesszőjét, lehet picit ütemesebben vagy ilyesmi, de ha nagyon bedurvultok, akkor fájhat.

2014. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Pedig az elsőnek igaza van!


Második! Szerintem te vagy a szégyen! Síkosítót venni első alkalomra? Te hülye vagy?!:D Mellesleg a pasik türelmesek. Az első válaszoló is az lehetett, de mindennek van határa! Ti azt képzelitek hogy ti vagytok az atyaúristen mert puncitok van és hisztizhettek kedvetekre. Aztán meg csak pislogtok mikor ki vagytok dobva!


A harmadik sem semmi! Túlságosan rossz a memóriád vagy nagyon felnagyítod a tényeket. Egy egyszerű, viszonylag jónak nevezhető első együttlétet nem kéne ennyire magasztalni. Attól nem lesz jobb:D:D

2014. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolsó!

Részben igazad van. A pasik türelmesek. Általában. De nem mindenki. Ahogy olvasom a válaszod, nos, te sem lehetsz ám türelmes.

Ja, hogy nekünk puncink van? Igen. Az van. Ja, figyeljetek már, gondoljatok bele abba is, hogy egy fájdalmas, rossz első szex egy életre nyomot hagyhat a csajban..Persze ez is csak akkor fontos, ha mondjuk nem csak 1-2x megdugni akarjátok, aztán dobni.

Na mindegy... Az megint más tészta, hogy ti élvezitek akkor is, ha mondjuk a lánynak fáj. Végül is, nektek sosem fog úgy fájni, mint egy csajnak, pont ezért vannak, akik ezt nem is fogják megérteni soha..

2014. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!