Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik h vki sírjon amikor...

Létezik h vki sírjon amikor elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
(nem úgy értem h ha megerőszakolják, csak úgy ha azzal fekszik le amikor akar, és akkor amikor akarja, tehát h felvan készülve meg minden.. ) Csak felmerült bennem ez a kerdés..
2008. júl. 29. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utána legszívesebben mindig mosolyognék:D De szerintem lehetséges az ellenkezője is... Boldogságtól is lehet sírni:)
2008. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. A hirtelen termelődött hormonok miatt akár sírás is lehetséges. Vagy azért mert nagyon fájt a behatolás vagy mert boldog.
2008. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát én sírtam, sőt bőgtem fél órán keresztül, nem tudom megmondani miért, nem fájt, még csak nem is véreztem, nem volt se jó se rossz, de mégis sírtam.
2008. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is fel vagy készülve, mégiscsak egy feszült alkalom az első. Igen, sírhat, a fájdalomtól, vagy csak érzelmi kitörésből is. Öleld át, vagy kérd meg, hogy öleljen át, míg elmúlik, bármi is az oka. :)
2008. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Barátnőm egyszer elsírta magát szeretkezés után. Örömében. Bár az nem az első volt.
2008. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%

hát sírni sírhat a fájdalomtól is... ha pl: a partnere nem megfelelően bánik vele odalenn. Lehet nagyon kedves és szeretik is egymást..

de hát ha nagyon erősen csinálja + nem nedvesedett be a csaj eléggé akkor fájhat nagyon.

2008. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2szer sírtam sex közben..elöször az elsőnél mert egy kicsit fájt..de télleg csak kicsit sírtam..egyszer meg mert annyira jó volt a sex hogy olyan közel éreztem magamhoz mint még soha..és a végén mikor megölelt elkezdtem zokogni:) ő persze nagyon megijedt hogy fájdalmat okozott:)pedig az volt életem legjobb pillanata:)
2008. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!