Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomhoz alkohol...

Első alkalomhoz alkohol görcsoldónak?

Figyelt kérdés
Egy kis italozás után már nem fog annyira görcsölni a behatolástól a barátnőm? Ő 20 én 21 vagyok.
2009. dec. 29. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tul jó lehet mámorosan az első!

Nem kell leitatni emulik majd a görcse a te kedveségedtől!!

Meg kell becsülni és nem leitatni


Tudom lepontozol

2009. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van,alkohol nélkül jobb lesz,meglátod.:D
2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
próbáltunk már sokmindent, de mindenen görcsöl ...
2009. dec. 29. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol tompítja az érzékeket, az első alkalommal márpedig jó sok új dolgot fedezhettek fel, amihez te kellesz, meg ő kell, és nem elázott, vagy mámortól lassú árnyak.
2009. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha görcsöl, az azért lehet, mert nem érzi magát biztonságban, vagy fél az újdolgoktól, a te dolgod, hogy megnyugtasd, te szerencsétlen. :D
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1 szent pillanat. Tisztán srác! tisztán!
2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség első alkalommal inni. Az majd később jó lesz változatosságnak. Ha iszik, akkor meg majd azon fog járni az esze, hogy nehogy beégesse még jobban magát. És honnan tudod, hogy mennyi az az alkoholmennyiség, ami még csak ellazítja, de nem hánytatja meg? Az, hogy fél, az valamilyen szinten természetes. Az pedig valóban a te dolgod, hogy megnyugtasd. Lehet, hogy egyszerűbbnek tűnik piával, de nem az a szebbik út. Szépen lassan haladva, pontról pontra átbeszélve mindent, meg fog oldódni a gond. Egyszerűen az kell, hogy bízzon benned, és bármitől is fél, azt elmondhassa neked, te meghallgasd, és megnyugtasd. Elmondd, hogyha hülyeség, amitől fél, biztosítsd róla, hogy szereted, hogy vigyázol rá. Nagy szavaknak, meg nyálasnak tűnnek, amiket írok, de így van. Nem azért várt 20 éves koráig a barátnőd, hogy alkoholgőzösen veszítse el. Én még úgy is csak homályosan emlékszem rá, hogy színjózan vagyok. Tény, hogy előtte volt 5 óra előjáték, és már őrülten kívántam a barátomat, de ehhez kellett, hogy olyan hangulatot teremtsen, és tudhattam, hogy benne bízhatok. Szóval hajrá! Tölts minél több időt a barátnőddel, beszéljetek a szexről, és fedezzétek fel egymás testét!
2009. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bhazz alkhol..beszarok.. csak meg kéne nyugtatni..kedvességgel stb. Sztem legalábbis.. Lehet h még nem szeretné igazán, vagy vmi zavaró dolog van közben...

Minden zavaró dolgot iktass ki.

2009. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de sajnálom szegény lányt, hogy a pasijának csak ez jut eszébe... Szerintem ha összejönne, akkor sem lenne nagy öröme benne, ha így állsz hozzá.
2009. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!