Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, ti mit gondolnátok?

Srácok, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt. Ő 25, én 20. Amikor múltkor nála voltam, rákérdezett, hogy miért hárítom el, amikor "úgy" szeretne hozzám nyúlni. Ekkor elmeséltem neki, hogy szűz vagyok, és másban sincs sok tapasztalatom. Erre azt válaszolta, hogy szerinte j, hogy még nem volt meg az első alkalom, de hogy a ppettinggel és hasonlókkal sokmindenről lemaradtam.

Most nem tudom, hogy ezek után el fogja-e húzni a csíkot, mert 25 évesen nincs kedve a huzavonához.

(Azóta keresett már, de röviden beszéltünk csak.) Más pasik mit mondanának?


2014. máj. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
time is money
2014. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagy már, ne várd, hogy hónapokat várnak rád. Eléggé felnőtt vagy a nemi élethez.
2014. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rám a párom várt fél évet, és 3 éve vagyunk együtt. ha otthagy, hagyjon is ott.
2014. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem maradtál le még semmiről, lehet hogy neked lassabban megy ez a folyamat de ha türelmes szépen be vezethetne a tempódba a szex nagyszerű világába :)
2014. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem a koron/felnőttségen múlik, hogy most 3, vagy 1 hónapot kell e várni vele, hanem az érzelmi állapoton. Majd ha úgy érzi, hogy bízik a hapsiban és akarja, megteszi. Miért kell ilyen fszságokkal jönni?? Mintha határidős dolog lenne... -.-


Amúgy ha elhúz a pasi, ne sajnáld, olyan is volt. Az én párom sem akadt ki, hogy 19 évesen,szűzlányként nem vetem szét a lábaimat 2 hét után. Ha tényleg szeret, megvár. De ne várasd azért 2 évig. :D

2014. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valójában várni várnék rád, de csak olyan értelemben, hogy a pettingig eljussunk, de arra is lehet várni néhány hetet, esetleg 1-2 hónapot. Persze ez nagyban függ attól, hogy milyen szinten vagytok összehangolódva, mennyire jó a kommunikáció, milyen sűrűn találkoztok... :)


A pettingnek viszont tanácsos lenne megelőznie a szexet, méghozzá nem egy alkalommal. ;)

26/F

2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából engem érdekel már a dolog, egyszerűen annyi, hogy zavaró-e, ha tudod, hogy a lány még ügyetlen (nem az, hogy várna-e rám).
2014. máj. 26. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne zavaró? Senki nem úgy jön a világra, hogy tud mindent, akkor elég unalmas lenne az élet... :D Egyébként szerintem nagyon is jó tud lenni a közös felfedezés. ;)
2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!