Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondolnátok, ha megtudnátok a kiszemelt lányról, hogy?

Figyelt kérdés

Hogy azért nem tudtatok sehogy sem a közelébe férkőzni, azért nem mentetek nála semmire, bármennyire is próbálkoztatok, nem engedett magához közel, pedig láttátok rajta, hogy a szimpátia kölcsönös, mert megerőszakolták/ évekig molesztálták (kérdőjel)

És hogy e miatt nem volt még barátja (kérdőjel)

Mennyiben más a helyzet, ha csak látásból ismeritek egymást; barátok vagytok; kb. 1 hete jártok vagy már évek óta együtt vagytok (kérdőjel)



2013. okt. 6. 19:27
 1/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
Rohadtul sajnálnám és megértő lennék (pont) :P
2013. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

semmit.

Valszeg normális ember tovább állna más lányt kutatni, de én nem vagyok normális és tovább próbálkoznék nála, de mivel én nem vagyok próbálkozós fajta igy valamelyik megértő, jószívű próbálkozós fajta lecsapna rá.

2013. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy egy ilyen lány sokkal több odafigyelést és gyengédséget igényel, nehezebben oldódik, de ha csak nem irtózik tőlem, én türelmes vagyok. (ugye feltételes módban vagyunk)

Nyilván nem tehet róla, szóval nem zavarna, bár azért az jó lenne, ha nem tudnám ki volt az, mert még működésbe lépne az igazságérzetem és az veszélyes.

22/F


De azért remélem, hogy ez csak teoretikus kérdés.

2013. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért az utolsó lehetőség egy kicsit légből kapott: "már évek óta együtt vagytok" és :"Hogy azért nem tudtatok sehogy sem a közelébe férkőzni, azért nem mentetek nála semmire, bármennyire is próbálkoztatok, nem engedett magához közel," ilyen nincs


Egyébként meg te nem tudsz rajta segíteni, ő sem magán, külső segítségre van szüksége, pszichológus, pszichiáter.

2013. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, légből kapott, csak eszembe jutott, hogy mi lenne, ha valaki a jóságával mégis el tudná nyerni a bizalmát, és csak később tudja meg, miért volt az elején furcsa a lány.
2013. okt. 6. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Eléggé sajnálnám...


De mi ez a (kérdőjel)-ezés??

2013. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem engedte addig kiírni a kérdést, míg mindet ki nem töröltem a magyarázat mezőből...pedig máskor egyet-egyet megenged. :)
2013. okt. 6. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám: A francba, megint kifogtam...
2013. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!