Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj ha elveszítem?

Fáj ha elveszítem?

Figyelt kérdés

A lényeg ma vagyunk osztály kirándulni 3 napos és ma van a első most a előbb jött ide egyik osztály társam és beszélgetünk vele ami után egy csók is elsült a lényeg kicsikét már mindenki ivvot a melletem lévő szobában már 2 en is lefeküdtek és valjuk be kicsit kíváncsi vagyok már én is mien a szex és most nem tudom mi tévő legyek átmennék hozzá most megkérdezni hogy akarja-e csak mert én most hirtelen akarnám de nem tudom mit kéne tennem vagy hogyan meg attól félek hogy elégé fájna :S csak a tanárok végre alszanak és kedvet kaptam rá gyors válaszok lennének jók amugy telorol vagyok :/ csak mielőt elvesztem a lehetőséget :S


13/L



2014. máj. 26. 23:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
13 évesen Pfff Búj el valahova!
2014. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok fejėbe ökölell vernėk bele...
2014. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
igen faj ha elveszitedna pluss mackod:((
2014. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
attól még hogy 13 vagyok kipróbálhatom nem?
2014. máj. 26. 23:22
 5/33 anonim ***** válasza:

ha kellőképpen fel vagy izgulva, jó sok előjáték, nyalás, ujazás, csók, stb.. akkor elvileg nem fájhat de ha így állsz hozzá akkor lehet, hogy fog. El kell lazulnod és csak arra koncentrálni, hogy élvezd, mert akkor tágul ki a hüvelyed.

Védekezni ki fog? És hogyan?

Én a helyedben most így nem tenném, mert ezt nagy eséllyel meg fogod bánni 18-20 éves korodra.

2014. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
hat pont nem
2014. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, így neveltek a szüleid? Mit szólnának egyáltalán ahhoz, hogy ilyen megfordul a fejedben?!!

Remélem csak kamu a kérdés, mert ha nem akkor mély depresszióba zuhanok és előveszem a whiskymet..

2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok az lenni aki nem feküdt le a oszt kirándulásán mert már mindenki lefeküdt a osztályból(lány) amúgy lassan 14 vagyok tehát nem annyira korai...
2014. máj. 26. 23:24
 9/33 anonim ***** válasza:
Persze kb 4-5 év múlva! 1-es voltam
2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
előbb kértem egyik bnőmtől óvszert mert mondta hogy ne legyek már az aki nem meri megtenni :/ tehát lenne védekezés csak most kicsit nedvesebb vagyok lent is tehát fel vagyok izgulva kicsit :S
2014. máj. 26. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!