Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj ha elveszítem?

Fáj ha elveszítem?

Figyelt kérdés

A lényeg ma vagyunk osztály kirándulni 3 napos és ma van a első most a előbb jött ide egyik osztály társam és beszélgetünk vele ami után egy csók is elsült a lényeg kicsikét már mindenki ivvot a melletem lévő szobában már 2 en is lefeküdtek és valjuk be kicsit kíváncsi vagyok már én is mien a szex és most nem tudom mi tévő legyek átmennék hozzá most megkérdezni hogy akarja-e csak mert én most hirtelen akarnám de nem tudom mit kéne tennem vagy hogyan meg attól félek hogy elégé fájna :S csak a tanárok végre alszanak és kedvet kaptam rá gyors válaszok lennének jók amugy telorol vagyok :/ csak mielőt elvesztem a lehetőséget :S


13/L



2014. máj. 26. 23:20
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Bele ment de remélem nem lesz annyira rossz amennyire mondják :/
2014. máj. 26. 23:37
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Drága cicavirág, ha nem "erősen csinálja", akkor is fájni fog.

Annnyira semmit nem tudsz az egészről és annyira gyerek vagy még, hogy elképesztő. Tényleg az a fontos, hogy a barátnőid mit hisznek? Aztán életed során az összes pasinak szemlesütve meséled majd, hogy 13 évesen menőségből máris lefeküdtél valakinek... csodás lesz.

Annyira fogod bánni, hogy el se tudod képzelni. Sajnálom, hogy nem leszek ott, hogy majd akkor láthassam az arcod.


13 éves vagy, nem is vagy képes felizgulni. Jószerivel babáznod kellene még, erre próbálod itt játszani a nagylányt, meg úgy beszélni, mint egy felnőtt.


Hadd kérdezzek valamit: tudod, miért sürgetik a "barátnőid", hogy tedd meg? Mert ők maguk is félnek, menők akarnak lenni és a kibicnek persze semmi nem drága - őket nem érdekli a te szüzességed.


Én nem védhetlek meg, nem vagyok se az anyád, se a tanárod, de ha ennyire nagylány vagy, tényleg gondolkodj akként és mentsd meg magad.

2014. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha az sem volt elég amit a 22-es írt, akkor tényleg ennyi..


Erre már nem lehet mit mondani. Bármi is lesz, pár év múlva remélem emlékezni fogsz azokra a dolgokra amiket itt írtunk. Majd 25-27 évesen amikor kiélted magad, nem fog már semmi izgalomba hozni, nem fog senki és semmi érdekelni, akkor gondolj majd arra amiket írtunk neked itt.

Ha pedig megtalálod valamikor életed (egyik) nagy szerelmét és neki adod a szüzességed, a szex lesz a szerelmetek csúcspontja, a beteljesülés.. akkor is gondolj majd vissza erre és köszönd meg nekünk de főként magadnak.

2014. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
:/ mégsem akarja mert tudja hogy a barátnőim akartak ösztönözni :/
2014. máj. 26. 23:45
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hülye vagy ha megdugatod magad.Már nem tudok mit írni,mindenki leírta a lányeget.

De azért majd írd le milyen volt :D

2014. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor őneki több esze van, mint neked.

Nőj fel, gondolkodj éretten. Az ilyesmi nem mások döntése, és nem azért kell megtenni, hogy előrébb legyél ennyivel is. Ráadásul az, hogy kíváncsi vagy, nem elég ehhez.

Nem kell siettetni, nem maradsz le semmiről, sőt - csak nyersz. Ezt 13 évesen nem biztos, hogy elhiszed, de így van.

Ha a barátnőid szerint az a menő és a nagylányos, hogy dugnak, akkor dugjanak ők. Ne menj mások után vakon, ne akarj a testi és lelki egészséged árán is menő lenni. Akár hiszed, akár nem, még kicsi vagy ehhez, az is lehet, hogy lelkileg megviselne egy ilyen élmény. Még ha testileg késznek is érzed magad.

Nagyon sok időd lesz még erre és érdemes ezt olyan fiúkra és időkre tartogatni, amikre és akikre szívesen emlékszel majd vissza.

2014. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ja, és még ami borzasztóan fontos és nem esett szó róla: a védekezés. Ugye tudod, hogy csak védekezéssel szabad ennek nekiállni? Ha nem akarsz 14 évesen máris szülni, jobb, ha tudatosabb vagy, és nem a pillanatnyi kedved szerint mész bele ilyen dolgokba.
2014. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
akkora kamu mint a haz
2014. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nyomjad csak!
2014. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

és ha mások azt mondják ugorj be a kutba akkor be is ugrassz?

idióta...

nem ismered a tested sem

nézz mesèt inkább.. -.-

hova fajul ez a világ te jó ég...

2014. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!