Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 63 ora utan vettem be az...

63 ora utan vettem be az Escapellle surgossegi tablettat . Lehetek ettol meg terhes?

Figyelt kérdés
A volt baratommal nemreg elvesztettem a szuzessegem de ugynez ki hogy elszakadt a gumi meg volt mikor nem is volt rajta . Azt hittem nem leszek terhes mert nem elvezett belem mikor nem volt rajta gumi. Masnap jottek a tunetek nem tudtam mi az azthittem fertozest kaptam el de utana kiderult hogy az ondo folyt ki belolem. Ra meg egy napra elkezdtem verezninem tudtam hova rakni igy muszaly volt elmondani anyukamnak o rogton vitt orvoshoz es mondtak h ez a korai terhesseg jelei es bevettem a tablettat 63 orara ra de azelott kb 10 orakor ezelott vereztem ami a beagyazodast jelentette .. Szerintetek terhes vagyok ???
2014. máj. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsit zavaros a történet nem?
2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem történik meg a beágyazódás -.-'
2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!