Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex a szülinapján? Jó ötlet?

Szex a szülinapján? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz hamarosan a szülinapja és arra gondoltam, hogy akkor lefeküdnék vele, nekem ő lesz az első. Egy hotelben leszünk, szóval nem zavarna minket senki.

Viszont kicsit félek és nem tudom, hogy mi lesz... Mármint, tudom, hogy érti a dolgát és hogy elég tehetséges, de nem akarom én elrontani, mert ő már sok lánnyal együtt volt.

És miattam elhagyta a menyasszonyát, hónapokig nem beszélt a családjával és már annyi mindent tett értem... Nem akarok neki csalódást okozni.


Hogy győzzem ezt le magamban?


2014. máj. 31. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
viszki sorrel tuti megoldas
2014. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
:DDD ti komolyan mindig ilyen férfiakkal kezdtek? Téged is ott fog hagyni
2014. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, azért szeretnék rá emlékezni is...


Második, te pedig ne legyél ebben ennyire biztos. Nem ismersz minket, sem a kapcsolatunkat! :)

2014. máj. 31. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
azt tudtad hogy 50 millió van elrejtve a táskákban?
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem jo otlet. kijar neki ennyi :)
2014. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem rossz ötlet.
2014. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem az első lenne, akkor azt tanácsolnám, hogy vesd rá magad vadmacskaként, de így...

Oké, születésnap. Mi van ha túl sok alkoholt iszik és akaratlanul durvább lesz veled? Emiatt később ki is akadhat.

Első alkalom... Azért a férfiak is beijednek néha ettől :D Te leszel nála az első szűz? Meg lehet, hogy ő nem így képzeli el, stb.

Szerintem ne a szülinapján.

2014. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előtte keféltesd meg magad rendesen egy tapasztaltabb 50körüli négerrel,nyomjátok napi 9-10 órában 2 héten keresztül. Utánna mehetsz a pasidhoz.. :)
2014. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!