Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi huszonéves...

Miért van ennyi huszonéves szűz srác GYK-en?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szeretlek Zsanett, légy az enyém!
2014. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak szűztelenítés lesz..
2014. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azt hittem a lányok ilyesmiket akarnak hallani, hogy lefeküdjenek valakivel.
2014. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mert talán problémaforrás számukra ez és itt megkérdezhetnek másokat róla mondjuk?De unalomból is jó olvasni,meg hiába vagyok szűz,kapcsolati témákban kívülállóként sokaknak segítettem már itt.Pontosan azért,mert kívülállóként jobban átlátom mik a helyes megoldások problémákra.

22/F

2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mikor rendezzük le Zsanett? :D
2014. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Valaki éhes!!!
2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem csak a GYK-n vagyok szűz.
2014. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.Azt tudom,hogy én azért vagyok az még mindig 23 éves fejjel,mert elszeparáltam(több okból is) magam az emberektől a gyerekkorom miatt és elég nehezen tudok megnyílni.Az pedig pláne nem vitt előrébb ilyen téren,hogy ahova iskolába jártam ott csak fiúk voltak.Szóval ha valaki az iskola és az otthona közt ingázik csak és soha nem mozdul ki,az bizony az is marad.

Most már annyira nem vagyok magamba forduló,mert eljárok itthonról és ismerkedem,de nem nagyon találok olyat,aki szabad is lenne és meg is fogna benne valami.Rengeteg lánnyal randiztam már,de egyikkel sem jutottam semmire,mert félénk vagyok,amit próbáltam is leplezni.

A legtöbb ismerősöm azt hiszi,hogy már nem vagyok az és álmukban se gondolnák,hogy még az vagyok és még egy csókig se jutottam el.

23/F

2014. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

26f vagyok nekem sem volt még csók sem és randiig sem jutottam el, eljárni nem igen van időm itthonról és nem is igazán van hova (nem sok olyan hely van ahol ismerkedni lehetne. (bulik kizárva (utálom őket)).


De azért próbálkozom évente úgy 5-10 lánynál egyeseknél ezek közül többször is de nem sok sikerrel.


Ha nem lenne ilyen gondom valószínűleg nem írnek ide, de így megpróbáltatások valami plusz infóhoz jutni ami esetleg segíthet, ha meg más nem legalább kiírhatom magamból a bánatom.

2014. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Valahol gyülekeznünk kell...tudsz más helyet? :D Ugyanaz a problémánk, szeretnénk rá megoldást találni és sok kérdés, válasz van ezzel kapcsolatban ezen az oldalon. Ezeket megfogadva talán egyszer mindenki kiléphet ebből a klubból.


F/21

2014. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!