Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi huszonéves...

Miért van ennyi huszonéves szűz srác GYK-en?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18-as és 19-es: ti hol szoktatok próbálkozni? Ezek szerint ti nem érzitek magatokat félénknek, tehát oda mertek menni valahol lányokhoz? És kikhez mentek oda: idegenhez, ismerőshöz, vagy mind a két eset?
2014. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

18.vagyok

Én általában akkor szoktam,ha elmegyek ismerősökkel valahova iszogatni,vagy bulizni.Szórakozóhelyen még normális nővel nem nagyon találkoztam(biztos van).De nekem nem az a baj,ha odamegyek,hogy lekoptatnak,mert magas vagyok,meg izmos is,szóval a külsővel semmi gond,hanem inkább az a baj,hogy nagyon kevés nőn látom azt,hogy hozzám illene.Rengetegnek vagy tartása nincs,vagy sütnivalója.Amúgy én szimplán oda megyek,csak előtte kitalálok valamit.

2014. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Azért mert a csajok csak csettintenek és már is van 10 pasi aki szexelne velük, de a pasiknál ez nem így működik.


Így belegondolva sajnálom is azt aki nem csajnak szültet.

Ha tudnátok h milyen hatalom van odalent, mi meg megpusztulunk érte h megkapjuk.

De én szerencsére már nem vok szűz, bár nem is egy nőcsábász ami azt illeti. De látom van nálam szerencsétlenebb bőven.

2014. jún. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
23: Nálad a hatalom. Férfi vagy és tudsz pénztkeresni, ők nem. Legyen pénzed és a nők le fognak veled feküdni. Egy nő csak akkor teszi szét a lábát, ha érdekében áll.
2014. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez a "nőknek csak pénz kell" duma elég ócska. Az odáig oké, hogy ne álljunk éhenhalás szélén, ha nőt akarunk. Pua oktatók is írják, hogy gazdag emberek is járnak hozzájuk.
2014. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi a rák az Pua?
2014. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!