Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan, hogy az együttl...

Mimcsii kérdése:

Létezik olyan, hogy az együttlét után megváltozik (elszakad) a hüvely bejárata?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtem le először a barátommal(szűz voltam),kellően fel voltam izgulva,de az elején fájt,aztán elmúlt a fájdalom.

Reggel észre vetem,hogy véreztem,de a vérfolt két oldalt jelent meg a bugyimon.Miután megnéztem,láttam,hogy mintha a kör alakú bejárat elszakadt volna két helyen.

Ez normális?

20/L


2010. jan. 1. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előfordul, ne ijedj meg! :) nekem nyáron volt egy barátom, akivel állandóan szeretkeztünk..kb naponta 6-7 alkalommal. Akkoriban volt ilyen nekem. Ez akkor alakul ki, ha tul sokszor vagytok együtt és kidörzsöli neked (mert ugye a nedvesedéstől amugy is fel vagy puhulva, ázva), vagy a másik eset aha az ő átmérője nagy a tiedhez képest.

Lényeg, hogy 1-2 nap és elmúlik, de ilyenkor jobban vigyázz a fertőzésekkel..pl uszodába ne menj.

2010. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és 23L :)
2010. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És ez össze fog forrni vagy mi történik vele?

Nem fáj,csak ki van pirosodva és be van dagadva, csak...nem tudom,olyan furcsa...leginkább arra emlékeztet,mint mikor a ki kloffolt húsnak a szélét bevagdalják:S

2010. jan. 1. 14:57
 4/11 A kérdező kommentje:
még egy kérdés, a véraláfutás mennyi idő alatt szívódik fel ált.?
2010. jan. 2. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Úristen! téged az úgymond barátod alaposan jól és érzés nélkül baszott szó szerint!utálom ezt a szót de rád ez igaz.ezért van a duzzanat a bemenetnél és az ajkaknál is a véraláfutás meg simán ezt igazolja aa durva bánásmódot. ha most elmennél nődokihoz az lenne jó!
2010. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:D:D:D Megadta a barátod, ami járt neked! :D Szerintem semmi gáz ezzel nincs. Örülj neki, hogy elintézett. Az előző egy frigid állat! Nem tudja mi a jó! :D
2010. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólónak üzenném hogy nem vagyok egy cseppet sem frigid.ellenben veled én azt élvezem ha kölcsönös az érzés és nem szeretem ha véraláfutásosra basznának.de velem ez meg sem fordulhat mert megválogatom azt akivel lefekszem.
2010. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét fél élvezi nemnormális! A szexben a pszichológiai tényezők sokkal többet számítanak. Ha fájt volna neki szex közben, akkor leállította volna az aktust. Valószínűbb, hogy baromira élvezte és utólag vette észre, hogy "hoppá ez elszakadt!". Neked sem volt még részed jó szexben!
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 10:03-as.

Igazad van,élvezni élveztem,s mint mondtam,csak az elején fájt.A barátom nem megbaszott, tévedés ne essék, egyszerű az ok, az első kommentelő fogalmazta meg azt hiszem, hogy nagy volt nekem.Nem kell rögtön erőszakra gondolni(mindenki magából indul ki)

2010. jan. 6. 07:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Na akkor most mondhatod hogy " GUTEN TÁÁÁG"---mert jó tág lett a repedés!:) Ez már ilyen is marad!
2010. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!