Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nincs szüzhártyám?

Már nincs szüzhártyám?

Figyelt kérdés
Ma feldugtam magamnak az ujjamat nagyon mélyre, nem fájt nem véreztem.

2014. jún. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fiúknak nincs!
2014. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hehehee
2014. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat léci... Amúgy meg lány vagyok.
2014. jún. 4. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hátúl csínáld !!, hanem előről !
2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az ujjad nem elég a szűzhártya átszakadásához, viszont a "gyengitéséhez" igen, akárcsak a tampon


vastagsága is emberenként eltérő, van aki vézik van aki nem

én pl. az átszakadását is éreztem és halk recsegést hallatott, a párom is hallotta

2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól nem tűnik el pikk-pakk a szűzhártyád, max átszakad.. De az ujjaddal az sem igazán tudod elérni. Egy átlagos embernél (most arra gondolok, ha az ujjai nem aránytalanul hosszúak) úgy tudom nem is lehet, vagy legalábbis 90%-ban nem. Plusz tapasztalat.

Szóval nyugi, van szűzhártyád és ha nem fájt(mondjuk ha gondolom most csináltad először, akkor ezen csodálkozom..de ember válogatja) és vérezni sem vérzett akkor nincs mitől tartanod.

2014. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!