Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átlagos kinézetű pasi eltudja...

Átlagos kinézetű pasi eltudja veszteni a szüzességét prosti igénybevétele nélkül? Ez komolyan sikerül valakinek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még bőven átlag alattiaknak is sikerül.
2014. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, de a lány nem volt az ideálom, hanem volt rajta súlyfelesleg (kb 65 kg, átlagos magassághoz)
2014. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném,vagyis inkább azon múlik mennyire szerencsés az illető.Én nagyon szerencsétlen vagyok ilyen szempontból,pedig átlagos külsővel és sok jó tulajdonsággal rendelkezem van sütnivalóm,azonban semmit nem érek vele.

Külső alapján ítélkeznek egyfolytában és még randira se akar jönni egy sem,így hát meguntam a dolgot...

2014. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Nem kell prosti, elég ha kloroform van nálad.
2014. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én 15 éve próbálok szexkapcsolatot szerezni, de mindig csak járni akartak velem a lányok. úgyhogy barátnő nélkül sosem fogod elveszíteni. még akkor sem ha te leszel a hegylakó(a halhatatlan)
2014. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez így más. Azt nem vettem számításba, hogy barátnőt nem szeretne a kérdező, csak elveszíteni gyorsan a szüzességét. Az úgy már sokkal nehezebb lehet valóban.
2014. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
agyf-szt kapok az átlagos pasiktól komolyan
2014. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A mai világban? Bárkinek sikerül, elég elmenni vmi lepattantabb szórakozóhelyre, ami tele van tinip..csajokkal, kaik már igénytelenre itták maguk, vagy csak alapból azok, és hajrá. (vagyis így mesélik)
2014. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, így mesélik.... főleg azok, akik be se teszik oda a lábukat mert túl igényesek hozzá. Ne a kívülállókra hallgass, hanem nézd meg te magad is, hogy mik az állapotok.
2015. márc. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Stílus nélkül esélytelen vagy. Ez így igaz. S ezt nem lehet venni, ami szintén gond.
2015. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!