Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan 17-20 éves...

Vannak itt olyan 17-20 éves kapcsolatban élő fiatalok, akik közül legalább az egyik fél elutasítja az orált szexben?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk. a barátnőm még szűz, én pedig nem.

ő egy olyan lány aki túltesz bármelyik már félénk lány típuson. egyszerűen azt mondta az orális szexre hogy "ezzel nem tudok megbarátkozni"...

én pedig toleráns vagyok vele szemben, mert nem várom el tőle ugyanezt vissza, csak őt szerettem volna ezzel kielégíteni, mivel első szexre készülnék nemsoká, és én úgy tartom hogy ez "fontos" szerepet játszik az előjártékban. Ergó hamar izgalomba jön, kevésbé fog neki fájni.

következő lenne a kérdésem: Egy kapcsolatban(ami persze nem csak a szexre épül, hanem hogy szeretjük egymást), meg lehet lenni orális szex nélkül? úgy értem átugorható a dolog? (egy elég szűz lányról van szó)



2014. máj. 21. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem voltcsajom soha, tuti hogy nem utasítanám vissza :D 24/F
2014. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok a barátnőm 20, és ő elutasítja az orál szexet, én nem utasítom el, általában benne vagyok mindenben, de elfogadom amit ő szeretne, és nem hozom fel sosem. ő sem adni sem kapni nem szereti.
2014. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
itt most félre ne értse senki, de nem arról van szó hogy Ő lesz**jon engem, hanem hogy én izgassam fel őt szájjal! EZT utasítja el
2014. máj. 21. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen tapasztalatom, sz@r is volt a szex, vége is lett a dolognak. (Bár nem emiatt.)
2014. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

második válaszolónak köszönöm!

azért kíváncsi vagyok még több ember véleményére

2014. máj. 21. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok bocs a lényeget kihagytam. átugorható a dolog, bár szerintem egy idő után ő is bele fog menni. sok minden van amire a lány beizgul.
2014. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noydra ***** válasza:
Ez attól függ neked mennyire fontos. Nekem kizáró ok lenne kapcsolatra, de nem az élvezet hiánya miatt...
2014. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem létfontosságú az első alkalomnál szerintem. Én is úgy vesztettem el a szüzességem hogy nem volt előtte orális szex. Akkor már 1 éve jártunk a barátommal, előtte volt gyakran petting és ennyi, mégsem fájt az első együttlét, kellemesen gondolok vissza rá. Aztán idővel szerintem a barátnőd is nyitottabb lesz, de most ha nem akarja, ne erőltetsd hiába csak jót akarsz.
2014. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!