Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk : kb mennyi idő...

Szűz fiúk : kb mennyi idő után kezdeményeztétek az első közös együttlétet barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy korombeli fiúval, nagyon édes és kezd alakulni több mint kölcsönös szimpátia, és a fiú még szűz. Mind a ketten 19 évesek vagyunk. Én már egy jó ideje nem vagyok szűz, előtte nekem volt két komolyabb kapcsolatom.

Kérnék tapasztalatokat, hogyan zajlott és mennyi idő után ez másoknál, esetleg ha a csaj kezdeményezi ezt, az nem ciki?

Én mondjuk rá 2, max 3 hónapra gondoltam ha addig nem kezdeményez...


2014. jún. 7. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést : volt szűz fiúk :)
2014. jún. 7. 13:53
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki. meg mégis ki előtt lenne ciki? ti dolgotok. a fiú biztos nem röhögne ki téged ha a rúdján símítanád az ujjaidat. másnak meg mi köze hozzá. max qrva irígy lesz hogy a szűz csáveszt leteperte a csaja. meg most is épp teperi megint :D
2014. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
soha nem jönnék össze olyan csajjal akivel előtte nem szexeltem... szóval nem tudom XD
2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom megérteni utolsó a mondatod, de valahogy nagy butaság jön ki belőle :)))
2014. jún. 7. 14:02
 5/6 vicr4m ***** válasza:
100%

Részemről pont fordított a dolog, sosem jönnék össze olyan csajjal, akit első este ágyba tudok vinni. Ha azonnal megkapom amit akarok, elszáll a kihívás, olyan mintha desszert után levessel kínálnának.

Mivel 19 évesen még szűz a barátod, ez egyenlő azzal, hogy szexuális téren bizonytalan, esetleg frusztrált, erre rátesz egy lapáttal, hogy Te már nem vagy az, ráadásul több pasival is voltál. Előfordulhat, hogy fél attól, hogy felsül előtted. Szerintem kezdeményezz nyugodtan, nem fog rácsapni a kezedre :) Próbálj meg gyengéden közeledni és érzékeltesd vele vagy mondd neki, hogy ügyes, esetleg dícsérd meg a férfiasságát, ettől önbizalmat nyer és megszűnik ez a szorongás. Sok sikert!

2014. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vicr4m ***** válasza:
Bocsánat a fő kérdésre nem válaszoltam. Első barátnőmmel 2 hónapot vártunk az aktussal, de 1 hónap után már volt nyalifali. 16 évesek voltunk.
2014. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!