Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves lány vagyok. A pasim...

14 éves lány vagyok. A pasim 16 és egy fél éve vagyunk együtt. Ő is, én is szűzek vagyunk, de már akarja az elsőt. és én is. Szeretjük egymást, de félek őszintén. Véleményt kérek, válaszokat, hogy ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok arról is, hogy milyen lesz az első...épitő jellegű kritikát is szivesen várok.

2014. jún. 4. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
A mítosszal ellentétben nem fog fájni az első, ha odafigyel rád. Nem fáj. Ez az egész csak fejben dől el. Nem kell félni attól, akiben megbízol.
2014. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 4. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem fájt az első, pedig max odafigyelés volt... azért átszakad a szűzhártya, ami nem kellemes
2014. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Azért ebben is van igazság. de ez inkább emberfüggő, mint sem szexfüggő. Van, akinek a szűzhártyája már átszakadt, van, akinek pedig túl vastag. Embere válogatja. De ALAPJÁBÓL VÉVE nem kell félni.
2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Félénk én is az voltam. Az elsö 3 alkalom mikor a barátnőmel együtt tudtunk volna lenni úgy beparáztama attól, hogy milyen és stb. hogy mikor beletudtam volna tenni lelankadt.

Nyugtasd bátorítsd s ilyensmi. Majd nem lesz aztán félénk :D.

2014. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én csak azt furcsállom ebben, hogy mindenki mondja a tapasztalatait, hogy nem kell aggódni.. én meg azt mondom, hogy korai lenne.De ez nem tőlem függ. Ha úgy érzitek, hogy készen álltok rá, csináljátok. A ti dogotok.
2014. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És kb mennyi ideig tart a fájdalom?
2014. jún. 4. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor és mennyire tudod ellazítani magad.
2014. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel akartok védekezni? Mit tesztek, ha a védekezésbe hiba csúszik? 14 évesen tisztában vagy vele, hogy ezután nőgyógyászhoz kell járnod évente? Tudnád kezelni egy esetleges fertőzés, nem kívánt terhesség következményeit? Kötve hiszem... Várj még pár évet...
2014. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%
Hát védekezni mindenképpen védekezzetek majd..és amúgy az első neked fájni fog mert nagyon fiatal vagy még én 15 évesen vesztettem el és nagyon fájt de aztán jobb volt főleg hogy a szerelmemmel csináltam és az a legfontosabb tulajdonképpen az első alkalom határozza meg a többit és nem kell mindennek "tökéletesnek" lennie mert semmi se az hanem légy boldog hogy a szerelmeddel fogod csinálni és igen fájni fog de az elkerülhetetlen akkor is ha a fiú nagyon lassan csinálja. Ez teljesen természetes hogy félsz én is majd meghaltam annyira izgultam de miután megtörtént rájöttem hogy ez semmi volt és nm tudtam hogy miért izgultam de ez tényleg természetes hogy de nyugi ezen mindenkinek át kell esni ezzel is egy kicsit érettebb leszel :)
2014. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!