Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit ajánlotok? (bővebben lent)

Mit ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
heti egyszer-kétszer szoktam maszturbálni de eddig csak ujjal mit próbáljak ki ami higiénikus? 14/L
2010. jan. 1. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a kérdésemre kértem választ amire az első néhány válaszoló normálisan és értelmes EMBER módjára tudott válaszolni és nem kioktatást kértem de egyesek nagyon maradiak de vannak értelmesebbek akik szintén egykorúak a kioktató stílusú emberekkel
2010. jan. 4. 22:27
 12/13 anonim válasza:
47%
bemész szépen a tescóba veszel durex gumióvszert és még valamit hogy ne magába vedd mert kisoan éreznéd magad..stb..:) bemész máskor is a teskóba hogy ne legyen feltünő és veszel valamijen lecsókolbászt ami teljesen olyan mintt az igazi pénisz formára, vastagságra tapintatra. Husszaságát azt te tudod szabájozni ha tull hosszut adnak akkor vágol ell belőle de sima virsli is jó mert az véknyabb de a főzőkolbász másnéven lecsókolbász az az igazi nah ha megvan huzzá rá óvszert a higénia miatt és ne sajnáld magad :)
2010. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
Flörtölj egy pasival sexisen..és dugasd meg magad! ---amikor már nem bírja, akkor vedd elő a vibrátort(vagy keress másik pasit)
2010. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!