Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok, hogy kiszűrjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, hogy kiszűrjem, hogy nem kihasználni akar? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

17 éves vagyok fiú, van már jogsim, van egy autóm (nem egy csajozós verda Opel Corsa) van már munkám is, a sulim mellett, de egy valami hiányzik. Igen barátnő


De nem nagyon merek csajozni, félek, hogy valamelyikük kihasznál, hogy tudom kiszűrni, hogy hosszú távon csak "rajolni" akar velem, mert van autóm, azt mindenhova hurcoljam, és ki az aki tényleg engem akar.


2009. okt. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű. ne mondd el nekik h van kocsid...csak ha már egytt jártok joideje ennyi.
2009. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de hát viszonylag sűrűn járok-kelek a városban, meg heti 2x is kocsival megyek suliba, és van közös ismerősünk
2009. okt. 8. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj..és azzal mi a bajod ha lenne barátnőd nem szeretnéd vinni sehová?? Attól h ismerkedtek,találkozgattok a városon belül mehettek gyalog,busszal,stb ha ezekután is veled lóg meg nem érdekli a kocsi!!! De most őszintén barátomnak van kocsija,én ennek örülök is h könnyebb ide-oda eljutni de még véletlenül se emiatt vagyunk együtt!!!!
2009. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Véletlen se pazarold senkire a benzint :D

Amúgy bérelj ki valami putrit, és állítsd azt, hogy ott laksz. Ha így is szeret a csaj akkor tényleg magadért szeret :D

2009. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso: gratulálok a szinvolnalas válaszért. Én is azt tudom tanácsolni, hogy hiába hogy van autod tömeglközlekedéssel járjatok...ha meg elkezdi mondani h "de hol az auto? miért nem autoval?" dobhatod.
2009. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!