Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel most feküdtünk...

A barátnőmmel most feküdtünk le először, amikor hazaért (rá kb 2órával, azt mondta, hogy piros a bugyija, és nagyon megijedt. A menstruációja mostanában kéne, hogy majd megjöjjön, amit tapasztalt az lehet a havija vagy más okozza?

Figyelt kérdés
A legelején volt kb 2 perc, a mikor nem volt rajtunk gumi, de nem élveztem el.
2014. jún. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szűz volt? Ha igen, akkor biológia 1-es.
2014. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, szűz volt, és tudom, hogy ostoba kérdés, de mivel eléggé félek én is, nem tudok koncentrálni, tehát ha volnál kedves kifejteni...
2014. jún. 8. 19:21
 3/7 Noydra ***** válasza:
Megint tudatlan ostobák megpróbáltak valamit, amihez elméletben sincs közük.
2014. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szüzesség elvesztése vērzéssel járhat. Azon se kell meglepődni,ha pár napig ez igy marad,v barnásabb folyáson sem.
2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
átszakadt a szűzhártyája és valakinél ez vérzik teljesen normális, nem kell megilyedni
2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik értelmes választ adtak és nem csak bunkóztak
2014. jún. 8. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ez teljesen természetes, ha vérzik.

De ha most kell neki megjönnie, akkor az sem kizárt, hogy ahogy megbirizgáltad őt odabent, úgy meg is fog neki jönni. Én már rég nem vagyok szűz, de ha éppen menzesz közeli napon vagyok együtt a párommal, akkor van mikor kifejezetten a szex meghozza a vérzést. Pont a héten is így volt. Szex után barna folyásom lett, másnap meg is jött.

Szóval nyugi.

És reméljük gond ebből nem lesz, de legközelebb semennyi ideig ne csináljátok gumi nélkül!!! Mert tudod, az előváladéktól is teherbe lehet esni.

2014. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!