Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhatároztuk hogy babát...

Elhatároztuk hogy babát vállalunk a Párommal. A menstruációja késik 9napja. És most reggel viszont piros folyadék jött neki. Ez azt jelenti hogy mégse sikerült összehozni a babát? Vagy pedig azt hogy elment? Reméljük hogy a baba megmaradt

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött neki akkor nincs baba. Terhességi tesztet nem csinált? Reggeli vizeletből.
2012. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dolgozik jelenleg és csak üzenetből tudtam meg hogy ilyen gond van. Egyenlőre nem tudom hogy rendes folyás ami akkor szokott lenni. Tesztet még nem csináltunk.
2012. máj. 2. 09:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak megjött neki előfordul hogy késik ez "természetes"néha ..nyugi nem vetélt el csak menstruál :)))))
2012. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hmm azért én nem lennék ebben olyan biztos! 9 napot késik a mensese ami ha eddig rendesen megjött eltér a normálistól ergó valami oka van! Nos mint tudjuk terhesség alatt is sok nő menstruál az első pár hónapban sőt valaki végig a terhesség alatt is! Ugyanakkor a kimaradást okozhatja ciszta is ami meg nem játék! Csináljon a párod egy tesztet 9 nap késés után már nem muszáj reggeli vizeletből,ha pozitív akkor bizony baba van ha negatív és elmúlik a vérzése menjen el egy kivizsgálásra nem vesztetek vele semmit maximum megnyugtat az orvos ,hogy minden rendben van!
2012. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rendben. nagyon szépen köszönöm a gyors és lényegretörő válaszotokat. Eddig a mindig pontosan jött meg neki. És ugye elhatároztuk a gyereket. Az lesz akkor hogy elmegyünk orvoshoz de előtte viszont csinálunk terhességi tesztet.
2012. máj. 2. 09:52
 6/17 A kérdező kommentje:
A párom most írt. Azt mondja hogy minimális görcsei vannak és alig pár csepp folyt neki csak.
2012. máj. 2. 10:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd írjátok meg,hogy mi volt :) ! Utolsó voltam!
2012. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben megírom :) Most írt a párom hogy alig pár csepp folyt neki meg minimális görcsei vannak. Remélem nincs semmi baj és remélem hogy a babánk is megmaradt.
2012. máj. 2. 10:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon és kérlek írjátok meg a teszt eredményét, hogy örülhessünk Veletek!!!
2012. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
rendben. Megírom mindenkinek az eredményt. Mert ilyen normálisak voltatok velem. Köszönök mindent
2012. máj. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!