Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő múlva...

Szerintetek mennyi idő múlva feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 1 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem a barátomat. Ő most 18 éves. Lehet korai ez a kérdés, de viszont már annyiszor volt már olyan, hogy elég vadul csókolóztunk, szinte mindenhol tapizott, összefoglalva mindketten megkívántuk egymást. Működne is köztünk, úgy érzem. De viszont nem akarok olyan hamar az ágyába bújni.. Szerintetek mennyi időnek kéne eltelnie? Még szűz vagyok, ő már nem. Értelmes válaszokat várok, köszönöm. :)
2014. jún. 9. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Amikor késznek érzed magad és 100%-ig megbízol benne. De olyan 2-3 hónap már rendben van, szerintem.
2014. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

amikor érzed és nem kérdéses

gumit használjatok

2014. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lizzy28 válasza:
Szerintem ha magadban eldöntötted, hogy itt az ideje akkor bátran tedd meg. Biztos sokan mondják azt, hogy még fiatal vagy stb...de ha testileg és lelkileg érett vagy rá akkor miért ne?Egy dolog viszont nagyon fontos: Mindezt ésszel tedd!Fontos a védekezés!
2014. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Még semmiképp! Én a helyedbe fél évet várnék a dologgal mert ha utána ott hagy neked fog fájni. Nelegyél könnyen megkapható ha vágysz is rá!
2014. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
akarsz vele dugni? ha igen, akkor akár most, csak húzzon gumit
2014. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

1 honap utan nagyon szereted? Az igen :) Nem is ismered egyaltalan ilyen keves ido utan. Persze 16 evesen egy honap mar hosszu idonek tunik :)


Szerintem varj vele, abbol nem lehet baj, plane ha bizonytalan vagy.


Es csak ismetelni tudom a korabban tobbszor leirt gigyelmeztetest: gumit hasznaljatok! Ha nem akar, akkor meg lapát.

2014. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire ismered! Ha mar regota es esetleg baratsagbol alakult ki(amit nem hiszek),akkor oke 2-3 honap. De ha most ismerted meg es ram hallgatsz,nem fekszel le vele meg egy ideig. Hidd el,tapasztalatbol mondom. Eletem elao szerelme volt...15 voltam es 3 honap utqn fekudtem le vele,rozsaszin kod,minden. De csak egy ido utan mutatta csak meg milyen is valojaban. Masfel evig voltunk egyutt es soha nem szerettem meg ugy embert,mint ot,megis ha visszacsinalhatnam,elobb megismernem es akkor kiderulne milyen es nagy valoszinuseggel nem o lett volna az elso.

Ugyhogy akarmennyire is kivanod es "szereted", elobb ismerd meg!!!

2014. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Akkor feküdj le vele amikor te érzed és hülyeség tervezgetni hogy mikor szeretnél vele lefeküdni annak megvan a maga ideje az magátol jön ... de ha szereted és ugyérzed hogy készenálsz miért ne? Csak vigyáz nehogy csak arra kelj neki !:) Sok sikert szerintem magadtol is rájosz mikor vann ott az ideje .
2014. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem először veszítsd el velem a szüzességed és csak utána bújj ágyba vele, mert akkor már Te is tapasztalt leszel és nem okozol neki csalódást elsőre. Ezt nem viccnek szántam :)
2014. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1 hónap kevés.

Egyébként meg "bújj vele ágyba", ha ez a kifejezés azt jelenti, hogy fokozatosan megismeritek egymás testét.

És amikor ő tudja már, hogyan jó neked és te se érzed zavarban magad, ha meztelenül lát,nyalja a p**cid, ha a testedre élvez, stb., na akkor add neki a szüzességed.

2014. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!