Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő múlva...

Szerintetek mennyi idő múlva feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 1 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem a barátomat. Ő most 18 éves. Lehet korai ez a kérdés, de viszont már annyiszor volt már olyan, hogy elég vadul csókolóztunk, szinte mindenhol tapizott, összefoglalva mindketten megkívántuk egymást. Működne is köztünk, úgy érzem. De viszont nem akarok olyan hamar az ágyába bújni.. Szerintetek mennyi időnek kéne eltelnie? Még szűz vagyok, ő már nem. Értelmes válaszokat várok, köszönöm. :)
2014. jún. 9. 20:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Lehet, hogy ciki, túl korai, de egyáltalán nem bántam meg! És hihetetlen jó volt. Gyengéd volt, és figyelmes. Meg is beszéltük ezt a dolgot, és tényleg látom rajta, hogy szeret engem, és esze ágába sincs lelépni. Ettől féltem.. :) De nem fog, megbízhatok benne, több barátnőm is így ismerte meg. Nagyon bízok benne, hogy ez így marad. Ez az első alkalom nem is volt olyan vészes. Fájni fájt, az biztos, de vérezni nem véreztem, direkt úgy csinálta, és persze védekeztünk is. :) Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2014. jún. 18. 13:28
 12/14 anonim válasza:

Orulunk.


Remeljuk fel ev mulva is igy fogod gondolni :) De amugy valahol, valamikor mindenki elkezdi egyszer.

2014. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is így hittem...:) Aztán egy év után mégis megvert...:))

De nagyon remélem,hogy te boldog leszel!!! :)

2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Soha a büdös èletbe!!!hidd el kislány nem jó dugni.
2014. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!