Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti szexeltetek volna csak...

Ti szexeltetek volna csak azért, hogy elveszítsétek szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel.
2014. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LePeDő ***** válasza:
100%
Nem. Az első az szerintem különleges, amit tényleg csak akkor és azzal kellene megtenni, akivel úgy érezzük tényleg szeretnénk.
2014. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szép lány, de akkor ne cwak szüzesség, hanem rendes töményen mind 3 kedvec funkcióm:D
2014. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A #2-dik hozzászólónak az írása arra enged következtetni, hogy az első nem mindegy... ...de a többi 70-80 az édesmindegy kivel hol mikor és meddig... :-)


Az elsőben csak az a különleges, hogy azelőtt nem volt ilyenben részed... (akkor még azt hiszed a nők nem qrvák)


...a többi meg már csak ismétlés... :-) ...ahol már tisztában vagy azzal, hogy a nők qrvák... :-)

2014. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

De örülök, hogy nem tettem.

DE annak nem, hogy naiv voltam, és azt hittem, egy szuperpasifélisten fiatalon majd mellettem fog megállapodni. Koppantam, utána eltűnt, de ez rányomta a bélyegét az életemre, tehát tényleg nem mindegy, hogy kivel...

2014. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és attól függ hogy néz ki a csaj. Ha jól akkor simán, ha csúnya akkor felejtős, inkább várok.
2014. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen és meg is tettem.
2014. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem
2014. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan így történt.
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!