Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 év körüli lányok, várjátok,...

15 év körüli lányok, várjátok, hogy elveszítsétek a szüzességeteket? Hány hónap járás után adnátok oda magatokat az illető személynek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Én 16 vagyok és hát vagy 4 hónap kb :) !

Attól függ ....

Amúgy alap dolog hogy mindenki kíváncsi az ismeretlenre XD !

2012. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Átgondolva... Kb. fél év.
2012. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Ajjajjajj... :D Hány éves vagy?:D


Különben ez sok mindentől függ, részben partnertől is, mondjuk egy olyannal aki csak meg akar fektetni, az baromi sokat várhat, és ha kivár naggyonsok időt, akkor a kitartásáért oklevelet adnék. Na igen, attól függ, hogy az illetőben mennyire bízok meg, meg hát... helyzetek. Ha most XY berepülne az ablakon félmeztelenül, akkor lehet hogy lefeküdnék vele, de csak akkor ha mountain bikeal repülne be, azzal a kesztyűvel, ja, és hozzon nekem csokit. Elég magyarázat?

2012. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen értem nagyjából a hasonlatodat! Tehát a lényeg, hogy lefeküdnél akár az első alkalommal is, de meg van, hogy kivel. És az, hogy én vagyok-e akivel te lefeküdnél.. hmm.. az egy jó kérdés:)

De ha tegyük fel a barátoddal lennél egy szobában, akinek mondjuk több tapasztalata van, és benedvesítene rendesen, akkor engednéd, hogy kibontson?

2012. febr. 4. 15:16
 5/24 anonim ***** válasza:

:) Küldj képet magadról, és megmondom, hogy te lennél e az... :))

Egyébként, hogyha szeretem az illetőt, és nem bénázik, meg persze kreatív akkor szerintem igen. :D Kreativitás most azt értem, hogy most ne ez a szimplán "lefektetős" stílusát vegye elő, hanem tegyen is érte. Miket írok én itt... Nagyon függ a helyzetektől, például ha csak úgy szimplán ott vagyunk, és akkor őt hirtelen nagyon elragadja a hév, az hmm kicsit gáz.

Komolyan, nem tudom normálisan leírni amire gondolok. A kreativitást én személy szerint díjazom.:D De te remélem úgy is megérted, hogy mire gondolok.:)

2012. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Személy szerint úgy csinálnám, hogy csókolóznánk sokat! Különböző "pózokban". Hol ő felül, hol én felül. Közben meg simogatnám a hátát, és a combjait. Mindent kívülről befele, csak szépen lassan haladva a legérzékenyebb pontokig. A belső comb is ezek közép tartozik. Ezeket "ingerelném" egy bizonyos ideig, és csak ezt követően kezdeném el vetkőztetni.

Mit szólsz?:P Tettszene?

2012. febr. 4. 15:30
 7/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol és mikor. Mondjuk elötte valami jót csinálni, most szexmentes dologra gondolok heh. Nem ilyen nagyon romantikus, csöpögős programot, csak valami jót, és ha ezt amit írtál utána bedobod, az vagáány.:D
2012. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"valami jót"... -_-"

"Nők: Nem tudják mit akarnak, de dühösek, ha nem kapják meg"

2012. febr. 4. 15:46
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
ez most komoly? 15 éves kislányok itt megbeszélik,mikor hogyan szexelnek,szexelnének??? hová fajul a világ
2012. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
egy 15 éves még messze van a nőtől...
2012. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!