Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap este megujjaztam...

Tegnap este megujjaztam barátnőmet (3 ujjal) és teljesen benyomtam neki és nem fájt neki semennyire sem pedig azt mondta, hogy ő még szűz, akkor most szűz vagy sem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
attól ,hogy nincs meg a szűzhártyája lehet még szűz! Bármilyen okból átszakadhatott az nem kifogás, hogy nem fájt neki, nincs meg a szűzhártyája! ( lány vagyok, szintén szűz! )
2014. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs meg a szűzhártyája de még szűz? És az első szexnél fájni fog neki nagyon?
2014. jún. 10. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor nincs meg a szűzhártyája de még szűz? És az első szexnél fájni fog neki nagyon?


Igen. Barátnőmnek sincs szűzhártyája de még szűz mivel ő sportol és ezért átszakadt neki.. Nem hiszem mivel 3 ujjal ujjaztad meg.. Nekem már 2tő ujjal is fáj 1 picit.

2014. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hüvely rugalmas, ha nagyon nagyon nagyon felizgattad, akkor kitágul, sokkal nedvesebb és befogadóbb.

Ha nem izgatod fel kellőképpen mindegy hogy szűz e a lány vagy sem, a szex fáj.

Igen, lehet szűz.

2014. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettél,csak azt szeretném,hogy a barátnőmnek minden jó legyen! :)
2014. jún. 10. 17:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan,hogy nagyon fel volt izgulva de volt olyan amikor nem igazán..csak úgy csináltuk. Egyik se fájt neki és mindig 3 ujjnál kötünk ki.
2014. jún. 10. 17:44
 7/10 anonim válasza:
ha a 3 ujjad kisebb mint a férfiasságod )vastagságra nyilván), akkor lehet, h fájni fog neki, de kétlem, h nagyobb lenne (már bocsi, csak általában azért 3 ujj vastagabb, mint egy tudodmi :)
2014. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy szűz e, csak orvos tudná megmondani.

A szűzhártya egyén függő. Vastagsága, erezettsége, a rajta lévő nyílás nagysága más és más.

Az egyik véglet amikor defloráláskor nem is vérzik, akadályt nem érzel. A másik véglet amikor orvosi kisműtéttel bemetszést ejtenek a szűzhártyán, mert csakolyan erővel lehetne átszakítani (és iszonyatos fájdalommal járna), hogy súlyos sérülése lenne a nőnek.

2014. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meg volt az első szex a múlt éjszaka és nem fájt neki meg nem is vérzett! Nagyon vigyáztam rá. Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 26. 21:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A barátnőm írta ma,hogy fáj egy kicsit a méhénél vagyis olyan kellemetlen,lehet még is túl durva voltam? Ugye nincs baja?
2014. júl. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!