Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerencsés férfinak mondhatom...

Szerencsés férfinak mondhatom magam, hogy a mai világba meg tudtam őrizni 30 évesen a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kísértés volt, de nemet tudtam mondani, mert úgy érzem kevés pasi aki erre képes volt. Mindenki aki ezt megtudja el volt ájulva, hogy ilyen férfi nagyon ritka és ez egy kincs manapság.

Tényleg olyan ritka és kincs lenne ez?


2014. jún. 10. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
te beteg vagy ember
2014. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Gratulálok!Megnyerted az év balfékje díját!
2014. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Én szerintem nettó időpazarlás volt, de te tudod.

Életed legszebb éveiben egy csodás szerelmet kihagyni szerintem nem kincs, és érték, hanem minimum már eltelt, ki nem használt, soha vissza nem térő életidő.

De te tudod.

2014. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Na de ez most mire jó ? Meddig gondoltad ,hogy szűz maradsz ? ..ha 80 éves korodig kibirnád AZ lenne nagy szám !!!
2014. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen,szerencsés vagy!
2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Annyit had kérdezzek, és varázslóvá váltál? Csak egy újabb mítoszt megcáfolhatnánk.
2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy bírtátok volna ki , amikor csinos lányok kisértettek volna. Ez az igazi akaraterő, nagyon ritka, mint a gyémánt :)
2014. jún. 10. 18:45
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ez meg szerintem kamu kérdés.
2014. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes válaszok születtek... ...valaki szerint beteg az ilyen ember... ...vagy kamu...


Attól, hogy egyes emberek nem úgy töltik az életidejüket, mint azt egy átlag unalmas ember elvárná, attól még értékesebb is lehet, mint a tömeg... :-)


Elég baj az ha az embernek csak az a célja, hogy kúrjon orba-szájba reggel-délben-este, amíg él... :-)


...attól függ honnan nézzük, ezt is lehet elpazarolt időnek venni... ...minden csak attól függ kinek mi a fontos az életben!

2014. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy csak trollkodik?
2014. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!