Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nagyon elveszíteném a...

Már nagyon elveszíteném a szüzességemet. Mert már nem tizenéves vagyok. Hogyan lehet úgy ismerkedni lányokkal (nincsenek lány barátaim) hogy ne vegyék azt le, hogy járni akarok velük, mert akkor mindig elutasítanak?

Figyelt kérdés
Tehát úgy ismerkedni, hogy ezt ne vegye a nő ,,keringőre kérésnek". Pedig nem nyomulok, nem is célzok rá. Mégis 2 mondat után jön a barátom van válasz a semmire, hiszen semmi ilyenre nem kérdeztem rá. Hogy lehet ezt kikerülni?
2014. ápr. 19. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Tuti valamit átlátszóan csinálok, mert akkor nem ezt a reakciót kapnám mindig.
2014. ápr. 19. 14:54
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy ronda vagy, mint pl. én. Velem még csak barátkozni sem akarnak a lányok.
2014. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kérj tőlük segítséget, például tanulás céljából, vagy vásárlás, vagy ajándék ötletek stb, kérdezgess tőlük ezt azt, aztán kezdj el beszélgetni... de ne mondj neki semmi olyat, amiről azt hiheti, hogy tetszik neked.

csak max 2-3. alkalommal, de akkor is először a napját kérdezd, hogy kellemes legyen beszélgetni veled..

de sose vidd túlzásba, elég csak 1-2 kérdés egyszerre...

tehát érted...csak legyél kedves..

ne írj neki regényt, meg egyfolytában, légy laza, várj néhány percet a válasszal, ne tünjön úgy neki, hogy lesed a válaszát, és írsz is rá abban a percben.

és majd szépen lassan mehet több szöveg, meg egyebek:) de csak ha látod, hogy nem vagy teher neki...

megy az, bár minden kezdet nehéz.

teljesen megértelek!

hajrá!

L/18

2014. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na figyuzz...

Én sem vagyok férfiszépség,

De pont ezért meg kellett tanulnom csajozni... :)

1:

-pont az a lényege az egésznek, hogy ha tetszik a lány, akkor az első perctől úgy indíts, hogy ne legyenek kétségei a szándékaid felől...

Sokan ott rontják el az egészet, hogy barátkozni akarnak...

Mert majd onnan könnyebb lesz...

Hát a nagy frászkarikát (itt más szó volt eredetileg de moderálták, és helyette ez jutott eszembe)... ;)

Ha elraktározott a fiúbarát fiókba, onnan te ki nem kerülsz, mert nem pasiként gondol rád ;)


2:

- legyél magabiztos, legyél önmagad...

És hidd el magadról, hogy az előtted álló nagyonszépcsajszit is simán be tudod oldalazni ;)

Mert ha te sem hiszed el, akkor a csaj miért is hinné el?

Szóval legyél férfi...

Hívd el valahova, mondjuk akár meginni egy üdítőt, vagy teljesen mindegy hogy hova...

Viszont előtte addig gyakorold a következő technikát, amíg teljesen át nem áll rá az agyad:

- akivel csak lehet az ismerettségi körödből, vagy akár ismeretlenekkel is, úgy fogalmazd meg a mondandódat, hogy mindenféle tagadást kifejező szót kerülj el...

Pl.:

Nincs kedved eljönni valahova? (az első szó megragad a fejben, és eleve negatív csengést ad a kérdésnek...

Nem jó...

Próbálj úgy fogalmazni, hogy ne azon kezdjen gondolkodni, hogy akar e veled talizni, hanem, hogy mikor? Ma este, vagy holnap...


Sokkal nagyobb sikered lesz egyből...

Jah, és nyilván nem árt ha megvannak az alap dolgok,

Pl.:

Nem vagy büdös, ápolatlan,

Ne legyél paraszt,

És jó pont, ha van humorod

2016. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!