Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Mások szerint ciki az ha egy fiú szüzen ballag el gimiből, viszont én a barátnője, még nem akarom elveszteni, most 17 éves vagyok, ő 18. Jövőre ballag el amikor 19 éves lesz. Nem akarom hogy ez miatt szekálják, hogy még nem feküdt le senkivel, én viszont még egy darabig nem akarok.Ja és egy suliba járunk.

2014. jún. 16. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az az igazán ciki, hogy az egész iskola tudja, hogy szexeltek-e
2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked milyen ciki lesz amikor megtörténik és az egész iskola a barátod vállát veregeti, hogy nézzétek azt a ribit dugta meg
2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a tizenéveseket semmi nem érdekli ezen kívül.

Ha eljutsz az egyemre ott ez a kutyát nem fogja érdekelni.

2014. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért kéne nyilvánosságra hozni? Senkire nem tartozik a szexuális életetek, csak rátok! Ha nem akarod, ne tedd meg. Csak emiatt meg pláne nem. Bár azért az az 1 év még sok idő, addig változhat is a véleményed a dologról. Szóval fölösleges ilyeneken agyalni most.
2014. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettőtökön kívül senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor szeretkeztek először.


Ha megfogadsz egy tanácsot, érdemes megtanulnotok már most, hogy mi a privát szféra, tiszteletben tartani másét, és kellő határozottsággal elérni, hogy mások is tiszteletben tartsák a tiéteket.

2014. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Segített :)

2014. jún. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!