Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert erzem azt az ujjazas...

Miert erzem azt az ujjazas soran, hogy mindjart elajulok, vagy hogy almodom kozben? Ha fiu teszi.

Figyelt kérdés
Csak szimplan igy hat ram? Egyik baratom ujjazott a parkban sotetben, es olyan iszonyatosan jo erzes volt, hogy mozogni se akartam csak hagyni. Masok inkabb serenyen mozognak kozben, nem?! Elso volt, szuz vagyok/voltam akkor, es 3 ujj is befert ugy, hogy EGYALTALAN nem fajt. Akkor a sex sem fog ennyi erovel? Kor:17.

2014. jún. 17. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Orgazmusod volt. De hogy a szex fog-e fájni, attól függ, hogy a fiú mennyire türelmes, és a puncid mennyire nedves.
2014. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Egyik baratom" - :O miért, még hány van??!! Ez akkor most már érdekelne! ;)


De amúgy, ha tényleg annyira K. jó volt, akkor ne ezen gondolkozz, hanem azon, hogy hogy tudsz majd ismét, minél előbb kiszabadulni este a barátoddal és meg..... khm... szóval megismételni újra.


....és újra....

.......és újra...

..........és újra...

2014. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy valaki fenn akad ezen :@ ez mar az en dolgom :O
2014. jún. 17. 17:05
 4/9 Marcsy1988 válasza:
Orgazmusod volt...:-D Legyen még sok..Én is azt szoktam érezni,hogy elájulok mert annyira jó.Nem baj az ha nem ficánkolsz. :-D Kire,hogyan hat.
2014. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtam, hogy valaki fenn akad ezen"


Talán mert nem ez a norma, kedves ;)

2014. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki aval es ott csinalja ahol akarja..mit akadtok ki ezen?jo.neked hogy beled fert 3ujj belem cs egy s az is nagyon fajt:3
2014. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mindenki aval es ott csinalja"


CSALJA... ugyebár ezt akartad leírni ;)


Az alatt, hogy az >Egyik< barátom, én azt tudom érteni, hogy első reflexből bevallotta, hogy több szerető státuszban tartott "barátot" tart.

De igaz is, azok bizonyára bőven megérdemlik, hogy csak szelet jut nekik. Aztán majd egymást fogják agyonverni a porcióért. =]

2014. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
baratsag extrakkalban nyomom
2014. jún. 24. 20:17
 9/9 Blackmetalmate666 válasza:
Ha már"baratsag extrakkalban" nyomod, akkor én is lehetek a barátod?xdd
2014. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!