Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal már többször is...

A barátommal már többször is próbáltuk a dolgot (még szűz vagyok), de amikor odakerül a sor hogy mindjárt megvan akkor kikell vennie mert iszonyatosan fáj?!

Figyelt kérdés
Félek a következő alkalomtól hogy az is ennyire fájna-e. Szerintetek? Nektek milyen volt az első?

2014. febr. 21. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Át kell esni rajta egyszer és akkor többet nem fog fájni.
2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte nem tágít kicsit az ujjaival?
2014. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de igen..
2014. febr. 21. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy illúzió romboló leszek de te nem vagy szűz, mivel azt írtad hogy ki kell vennie, tehát ez azt jelenti hogy berakta neked, és tudod egy nő addig számít szűznek amíg férfi nemi szerv nem jár benne itt legyen szó akár csak 1 centiről is, tehát te már nem számítasz szűznek még akkor sem ha a szűzhártyád épp.
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szépítek, akkor valószínűleg nagyon fog fájni, meg vérezni. De utána már jobb lesz, de az első még borzadály.. :/ sajnos vagyunk, akiknek ilyen az első.
2014. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem csak az első fájt, ha már itt tartunk. De ez az én hibám is volt, mert én is nagyon rástresszeltem, amikor az első megtörtént, mert úgy voltam vele, hogy nagyon fájt és utána is mindig attól féltem, hogy ennyire fájni fog. Ez miatt pedig nem is igazán tudtam ellazulni, ami azért sztem elég rendesen hozzájárult ahhoz, hogy később is volt, hogy fájt. Szóval a tanácsom, hogy lazulj el és próbálj arra koncentrálni, hogy ez egy szép dolog, akkor kevésbé fog fájni. :)
2014. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ültessen magára a srác ez a leg egyszerűbb módja h a legkevesebb fájdalommal és a leggyorsabban atszakitsa a szűzhartyad..
2014. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!