Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen tanácsaitok vannak egy...

Milyen tanácsaitok vannak egy 35 éves szűz férfinak, aki prostinál tervezi elveszíteni?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a hasonló kérdésekre írt válaszokat, de maradt még egy-két kérdésem. Milyen lányt válasszak? Fiatalabbat, aki előtt magabiztosabb lennék? Vagy idősebbet, aki tapasztaltabb? Tudom, nincs 100%os módszer, de mit tegyek, hogy normálisan felálljon, amikor először vagyok nővel? Attól parázok, ha előtte már napokig nem masztizok, akkor meg korán megyek el. És honnan kellene csajt választani? A rosszlanyok-ról hívtam párat, ezek kb. 7000-et kérnek egy óráért. Nem akarok elkapni semmit, úgyhogy nem bánnám, ha magasabb kategóriás lenne, aki nem kefél minden aljanéppel, aki 7000-et összekuporgat. Adnék akár 20 ezret is egy órára, ha olyan lenne, aki inkább csak igényesebbeket fogad. Tipp?
2014. jún. 17. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
most már menj inkább papnak
2014. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Tipp: Ne prostizz, mert szánalmas dolog.
2014. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Csináld, de nem fogom a kezed közben.
2014. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább fiatalabbat, igazából az lenne a jó ha ő is tapasztalatlan lenne, de hát prostik közt nem hiszem találsz tapasztalatlant, nem az a munkakör.
2014. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Én komolyan nem hiszem, hogy van férfi aki 35 évesen szűz!!! Mi, vajon mi lehet a baj, hogy képtelen volt 20 év alatt egyetlen nőt is megszetezni... És már ne is haragudj én még 100 ezret se sajnálnék ha végre 35 évesen megdughatok egy nőt! 32/N
2014. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

"Milyen tanácsaitok vannak egy 35 éves szűz férfinak"


Azt, hogy ha férfi akar maradni, akkor férfiasan viselje el a magányt. Vagy tegye meg ellene a tőle telhetőd.


Ne prostizz, mert szánalmas, és elég sok ismerősöd és rokonod előtt hatalmasat fogsz égni. De rokonoktól függetlenül is égni fogsz egyébként, mert ki fog tudódni.

2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kitudódna. Honnan tudódna ki? Csak nem tesz fel a netre?!


Egyébként azon gondolkozom, hogy a 100-ast rászánnám. Nem egy alkalomra, hanem egy párszor visszamenni ugyanahhoz a csajhoz. Fölöslegesen nem akarom a rizikót növelni (cserélgetéssel.)

2014. jún. 17. 16:45
 8/21 anonim ***** válasza:
beszeld meg elore a csajjal hogy ha botot kell kotni a repa melle akkor is vegig kell tornaznia a kifizetett idot. nehogy egy loves utan elkuldjon.
2014. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Jó de lehet egy lökés után végez ..a kérdező :-) ..

akkor mi van ?

2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

indokolatlannak érzem a "férfi" kifejezést

kb 16 évesek szoktak ilyeneket kérdezni

plusz aki úgy mondja hogy maszti az kapásból búzi

2014. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!