Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen mélyen található a...

Milyen mélyen található a szüzhártya pontosam? Vagy hány centiméterre a bemeneti nyílástól?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eltérő is lehet, de átlagosan 3-4 cm a nyílástól számítva.
2014. jún. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Jesszusom.

A hüvelybemenetnél közvetlenül.

Nézz utána a női (és ezek szerint nem ártana) a férfi anatómiának is!

2014. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dowdnak van igaza egyébként.

én nő vagyok, és bevallom, tizenévesen megnéztem kistükörrel, tényleg a hüvelybementnél van.

2014. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
14 vagyok,én is megnéztem,de nem látom a szűzhártyám.most ilyenkor mi van,nimcs sz.hártyám v. mi? (szűz vagyok)
2014. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

X4-es. Már sokan sok helyen leírták, a szűzhártyád egy erőteljesebb mozdulattól is berepedhetett, beszakadhatott. Ki tudja mikor. Lehet észre sem vetted. Amugy pedig hogy nincs ott, nem jelenti azt hogy nem vagy szüz.


Lehetséges okok amik eszembe jutnak, amitől még baromi fiatal korban is történhetett veled ilyen? pld. erőteljes mozgást igénylő rendszeres sport, verseny tánc, egy rossz mozdulat, vagy mint itt pár kérdésben feltették (akinek nem inge nem veszi magára) oda nyulkál be a lány ahova nem az újja való.

2014. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!