Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk-lányok, akik még 20-on...

Fiúk-lányok, akik még 20-on felül is szüzek, miért alakult így?

Figyelt kérdés

Én 20/F és szintén szűz. Ha nagyon akartam volna már szexelhettem volna, de nekem érzelmek nélkül nem menne.

Amikor meg úgy éreztem hogy találtam valakit aki tökéletes partner lenne, mert szeretem, akkor meg pofára lettem ejtve.

Kíváncsi vagyok hogy másnál ez hogy van.


2014. jún. 20. 10:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen veszítettem el. 2 barátnőm volt előtte, de akkor még fiatalok voltunk a szexhez, én 17 éves voltam az első komolyabb kapcsolatomnál, viszont a lány korainak érezte még a szexet. Utána szakítottunk és 4 évig nem volt barátnőm, pedig próbálkoztam. (Beszedtem vagy ~30 kosarat.) Utána jött egy lány, vele már elveszítettem, azóta külön váltunk és ennek már lassan 1 éve. Nem tudom miért, de nehéz barátnőhöz "jutni" számomra, pedig beszédes, vicces srác vagyok és külsőleg sincs velem probléma.
2014. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem a szex szerepel a prio listája élén mert ilyen csak akkor lehet ha nem próbálkozik eléggé ha 100 nőhöz odamegy nincs olyan hogy 1 sem akar lefeküdni vele a végén
2014. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
lol rímelt egy költő vagoyk
2014. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Körülmények.
2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Középsuliban nem érdekeltek a lányok. Inkább túráztam, fociztam stb. A gyerekkorra koncentráltam. Sok jó élményem is van ebből az időszakból. :)


Természetesen lett volna lehetőségem elveszteni a szüzességem, de "nem vitt rá a lélek". Nem voltak szimpatikusak az adott lányok.


Most meg már az a probléma, hogy nincs kialakult olyan baráti társaság, akikkel eljárnék. Ez megnehezíti az ismerkedést.

Illetve volt egy csomó olyan is, hogy hónapokkal később kapcsoltam, hogy annak a lánynak valószínűleg tetszettem.


Így nagyjából ezek vezettek ide, sok tényezős a képlet. :)

2014. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Vagyis nem az hogy nem érdekeltek a lányok csak úgy gondoltam, ráérek még, és a tanulásra koncentráltam. Most meg már nem tudom hogy álljak neki, nem tudom hogy ismerkedjek és alakítsak ki kapcsolatokat, ezt még tetőzi hogy nemrég megnyíltam valakinek és ő ezt látván kihasznált, felhasznált utána pedig eldobott.
2014. jún. 20. 11:11
 7/23 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Üdv a klubban! :))


Ahogy látom azt már felismerted, hogy nem fog az öledbe hullani egy barátnő. Bizony el kell járni otthonról, nem a 4 fal között ülni. És még ez is kevés. Valahogyan ki kell alakítani kapcsolatokat.


Alapjáraton nem kell mindenkinek egyből megnyílni. Vagy talán nem is így fogalmaznám, hanem valamilyen szinten racionálisnak kell lenni. Nem szabad elvakulni a rózsaszín ködben. Ha érzed, hogy kihasználnak, akkor mehet a levesbe az illető. :)


A lényeg, hogy nem szabad csüggedni! :) Egyébként meg az egyedüllétnek is rengeteg előnye van! :)

2014. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Extrém túlsúlyos voltam, ezért nem tetszettem senkinek se. Meg is értem, elég undorító voltam. Szerencsére megváltoztam, de még nem találtam senkit se. 20/F
2014. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
En az apamhoz hasonlitom a ferfiakat.o alkoholista es agessziv volt.kiskoromba azt mondtam hogy inkabb egyedul leszek minthogy olyan parom legyen mint o.most barataim vannak (tobbnyire lanyok) de senki se tudja hogy szuz vagyok.kort nem irok mert mar cikinek erzem a dolgot:'(
2014. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Valahogy nem alakult így. Még barátom se volt soha. Volt olyan, hogy nekem bejöttek srácok, volt olyan, hogy utánam érdeklődtek, de valahogy a kettő sose találkozott. Ahol meg esetleg mégis, ott hamar rájöttem, hogy az volt vonzó, hogy bejöttem valakinek, nem pedig maga az ember. Amúgy sem vagyok túl nyílt ember, nem járok el bulizni, és sosem szerepelt első helyen, hogy na akkor legyen valakim. Ez van. 20/N
2014. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!