Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még sosem voltam nő dokinál baj?

Még sosem voltam nő dokinál baj?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szűz nincs most barátom se de barátnőm nyaggat hogy menjek el de én rettegek..

2014. jún. 21. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"a legjobb barátnőm nyaggat hogy jó lenne mielőtt elvesztem de most még nem érdemes szerintem"


A legjobb barátnőd már a pasit és pózt is kiválasztotta neked? :-)))


Szerintem is akkor érdemes, amikor szerelmes leszel valakibe, és nem azért szeretkezel, mert mások szerint kéne, vagy itt lenne az ideje, vagy X évesen ciki, hogy még nem. :-))

2014. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
természetesen nem erről van szó de mivel egészségügybe tanul és tényleg aggódik utánajártam hogy jogosan e baj? nem hiszem
2014. jún. 21. 11:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szeretnék bocsánatot kérni tőled az - egyébként viccesenek, de semmi esetre sem bántónak szánt - megjegyzésemért.


Ne haragudj, de az én figyelmetlenségem miatt írtam ilyet, mert MÁST olvastam, mint amit Te odaírtál.


"legjobb barátnőm nyaggat hogy jó lenne mielőtt elvesztem"


helyett én a saját hibámból azt olvastam, hogy:


"jó lenne mielőtt elveszTENEM", és azt hittem, hogy a mielőtt elírás, és a barátnőd úgy gondolja, hogy a szűzességedet lenne jó mielőbb elveszteni."


Ne haragudj, szégyellem magam, amiért ebből a félreértésből kifolyólag a helyzetre nem illő dolgot írtam, illetve emiatt poénkodtam!!!


Bocsánat!!!

2014. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Nem hinném persze, hogy így alakul az életed, de pl. én 28 éves koromig szűz voltam, és mivel semmi panaszom nem volt, nem mentem el nőgyógyászhoz. Aztán fél évvel azután, hogy elvesztettem, mentem el, továbbra sem volt semmi panaszom, fogamzásgátlót sem akartam, mert a delikvens már rég nem volt meg... csupán csak rutinvizsgálatra.


És kiderült, hogy óriási cisztám van, rögtön küldtek is el műteni.


Szóval azt javaslom, hogy akkor menj el, ha lesz szexuális életed, de ha vmiért úgy alakul, mint nekem (bár nem hiszem, hogy ez lesz), akkor is menj el úgy 20-22 éves korod körül, a biztonság kedvéért, mert sosem lehet tudni.


29/N

2014. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz köszönöm
2014. aug. 25. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!