Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok akik "gyorsan" odaadták...

Lányok akik "gyorsan" odaadták a szüzességüket, nem bántátok meg hogy nem vártatok tovább?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 18:55
 1/8 anonim válasza:
De.
2014. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bantam meg,eddig egy ferfival voltam/vagyok es ha mukodik a kemia mire varjunk?
2014. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mit jelent a gyorsan odaadni?


Nem az első pasival feküdtem le, akivel dolgom volt, 17 éves voltam, nem bántam meg, mert ő volt az igazi, azóta is együtt vagyunk, együtt élünk, tervezzük a házasságot. Ha nem ő lett volna, biztos megbántam volna...

2014. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dionsyia ***** válasza:
100%
Én szintén 17 voltam és akivel először voltam annál tudtam hogy sose mennék hozzá, de szerettem. Már akkor tudtam hogy nem ő lesz az igazi, amikor lefeküdtem vele, de nem bántam meg. Hiszek abban hogy az embernek nem kell semmit megbánnia, mert minden tettének oka van. Sztem ha anno nem fekszem le azzal a sráccal talán nem is találkozom a férjemmel (aki meg a 2. volt) Ha azt kérdik, jobban megérdemelte volna? Azonnal rá tudom vágni: igen. Mégsem bántam meg az elsőt. Mert talán ez a tapasztalat vezetett el végül az igazihoz. ;)
2014. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hat en meg is bantam meg nem is..

En 16 eves voltam

Megbantam mert tul hamar oda adtam neki magam 2es fel honap utan, es nem foglalkozott velem annyit amennyit en szerettem volna..utana ki is dobtam


Viszont olyan teren nem bantam meg..mert magas szoke kek szemu izmos srac volt es persze 4ev volt koztunk,

Es minden percben kivantam..


Utana eltelt egy kis ido es mondta h ne haragudjak meg 100xbocsanatot kert meg nagyon edes volt meg minden es mondta h ossze volt zavarodva abba az idobe..



Szerintem ha abba a pillanatba ugy erzed akkor gyerunk :)

2014. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első kapcsolat, 2 hónap után, 14 évesen.

Nem bántam meg, évekig együtt voltunk.

25L

2014. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hülyeség hogy vlk megbánja, ha ő is akarta, akkor mért bánná meg, 15 évesen, 16 vagyok már, feküdtem le a legjobb barátommal, többször is, és egy percét se bántam meg, nem vagyok belé szerelmes, és ő se belém, de jó vele a szex, és neki mindent elmondhatok, kb olyan mint a barátság extrákkal c. film
2014. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap után történt, és nem bántam meg. Úgy voltam vele, ha csak addig leszünk is együtt, már megérte, mert életem legboldogabb időszakát éltem vele.

Esze ágában sem volt kirakni, azóta is együtt vagyunk :)

2014. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!