Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvesztem a szüzességem ez...

Ha elvesztem a szüzességem ez változni fog?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzódom az idősebb pasikhoz... 30-40es korosztályhoz... Még szűz vagyok. Ha elvesztem a szűzességem egy korombeli sráccal akkor elmúllik ez a vonzódás az idősebbekhez?


L14


2014. jún. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez majd utána kiderül. De szinte biztos, hogy egy 30-40 év közötti normális férfi nem fog veled lefeküdni vagy összejönni, mert ez már túl nagy korkülönbség... A negyvenes már az apád lehetne...

Szerintem majd kinövöd.

2014. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy sikerült ezt a kettőt összefüggésbe hoznod. Szerintem semmi közük egymáshoz.

Amúgy más dolog, hogy vonzódsz hozzájuk, tehát néhány idősebb pasit szexinek látsz, vagy ha csak bennük tudsz gondolkozni, mert ez utóbbi már elég nagy gond.

Ha viszont csak megtetszik 1-1 idősebb pasi, viszont egy fiatalabb srácba képes vagy beleszeretni, akkor nincsen semmi probléma.

A szüzesség elvesztése pedig ezen semmit nem fog változtatni, max. annyi, hogy ha egy olyan fiúval történik meg, aki csak erre kellett, akkor szinte borítékolható, hogy nagyon rossz emlékként fog megmaradni az első. De ezt gondolom, te se akarod.

20/L

2014. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vajon hány pedomaci mászott rád már privátban, erre a kérdésre?
2014. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem nem a szexen múlott... 14-16 évesen úgy éreztem, hogy a korombeli srácok mind kisfiúk hozzám képest... ezért volt is egy idősebb barátom, aki 10 évvel idősebb volt nálam, mondjuk lefeküdni nem akartam vele (2 évig voltunk együtt). Aztán volt 17 éves voltam, és összejöttem egy 30-as sráccal, egy sítúrán. Az a hét nagyon jó volt vele, de már az első pár nap után kiderült, hogy nem fog ez menni, túl gyerek voltam hozzá, túlságosan is... nem szexeltem vele sem... mondjuk én nem is akartam elkapkodni...


nem akarom az észt osztani, meg valszeg nem is ez volt a kérdésed, de szerintem csak emiatt nem érdemes kipróbálni a szexet... vagy annyira zavar ez a vonzódás?

2014. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!