Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik mindig minden...

Miért történik mindig minden ugyan az a forgatókönyv szerint?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és nő. Nem volt még kapcsolatom. Észrevettem, hogy akik nekem tetszettek eddig, vagyis nagyon vonzódtam hozzájuk, volt bennük mindig valami ami a másikban is megvolt. Nem sok férfi tetszett igazán eddig. Talán 3 volt. Az első férfivel még gimnazista koromban találkoztam. Tanár volt. Művészettörténetet oktatott. 40-es férfi. Azt hozzá teszem, hogy nekem az idősebb férfiak tetszenek. (?)Nem tudom miért(?) Basszusgitározott. Éreztem benne a vadságot. Évekig szerelmes voltam belé. Plátói volt. Elérhetetlen. Az egyetemi éveim alatt szintúgy volt egy tanár akit nagyon vonzónak találtam. Még most is az. Ő is művtörit tanított. Itt sem történt semmi közöttünk. Majd később a munkahelyemen ismerkedtem egy pasival. Emlékeztetett az első "szerelemre". Basszusgitározott szintúgy. Igazi rocker volt. Én soha nem voltam ennek a stílusnak a képviselője. Mégis az ilyen férfiak vonzanak valamiért... Mindegyiküknek vagy van párja, vagy felesége, vagy gyereke. Belegondoltam, hogy lehet hogy ez nem véletlen. Lehetséges, hogy valami van bennem, valami történhetett, hogy így alakult a sorsom a férfiakkal.

Soha nem találkoztam még az én korosztályomból olyannal, aki vágyat tudott volna ébreszteni bennem.



#férfi/kapcsolat
2014. jún. 26. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok gitározni de idösebb vagyok irj ha unatkozol
2014. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2014. jún. 26. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
29 vagyok és tanár. Igaz nem művtöris és basszusgitározni sem tudok, de nem vagyok egy elveszett ember.
2014. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párod? Feleséged?
2014. jún. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!