Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg neki, hogy ő...

Hogy mondjam meg neki, hogy ő nekem csak szexre kellett, de ez nem az ő hibája és mi nem leszünk együtt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napot egy fiúnál töltöttem és vele veszítettem el a szüzességemet is. Viszont én csak annyit akartam tőle, vagyis azt, hogy ne egy tapasztalatlan srác legyen az első, akivel csak bénázás lenne és nem élvezném.

De a srác normális randit akart később és én mondtam neki, hogy nem akarok most kapcsolatot és elkezdte, hogy biztos azért, mert rossz volt vele és nem is élveztem... De ez nem így van, ő egy nagyon jó fej, helyes srác, de mi sosem lehetünk együtt és nem tudom, hogy ezt hogy mondjam el neki...

Nem szeretném megbántani, mert elég sokszor találkozunk és szeretném, ha a jó kapcsolatunk megmaradna.


2014. jún. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem... Miért kell átverni más fejét??

De hát ez nem az én dolgom.

Csupán nem szeretem, ha valakivel játszanak...

Voltam már azon az oldalon ahol a fiú is. Hidd el szörnyű átélni azt amiben most ő lehet. Ne akard megtudni...

2014. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De én nem akartam átverni, nem gondoltam, hogy ő majd pont velem akar bármi komolyat.

Az első nap, mikor már tudtuk, hogy több lesz, mint csók, mondtam neki, hogy arról soha nem beszélhet senkinek, ami abban a pár napban történni fog és minden oké volt.

2014. jún. 28. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg esetleg h szexkapcsolat legyen köztetek, mint a barátság extrákkal c. filmben
2014. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy azt nem akarja, mert beleőrülne, ha mással látna (mondtam már neki, de csak úgy, hogy semmi kötöttség).
2014. jún. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!