Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan készüljek fel az...

Hogyan készüljek fel az elsőre, ha sokkal tapasztaltabb a barátom?

Figyelt kérdés
Nemsokára lefekszünk a barátommal. Ő néhány évvel idősebb tőlem, és bőven van már tapasztalat a szexben. Viszont nekem ez lesz az első. Mit csináljak? Hagyjam teljesen, hogy ő irányítson, vagy h? Mert nem szeretném, h teljesen "kislánynak" nézne. Értitek remélem :)
2014. júl. 2. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ő a tapasztaltabb, bízd rá magad. Ráérsz a 2-3 együttlétnél átvenni az irányítást. Próbáld meg élvezni. Ennyi lenne. 24/F
2014. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is add át magad teljesen! Nem fogja zavarni, ha irányíthat! Viszont azt ne felejtsd el, hogy neked is van kezed és szád...bátran mehet egy kis cumi vagy inkább 69! Ami pedig nem esik jól, azt igenis szavakkal el kell mondani!
2014. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én barátom is sokkal tapasztaltabb volt nálam, amikor elvesztettem vele a szüzességem. Bízz benne. :) Oda fog rád figyelni. :)
2014. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!