Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szűz lány vagyok, ez...

19 éves szűz lány vagyok, ez zavarja a fiúkat?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy miért alakult így, szerintem semmi probléma nincs velem. Hosszú ideig nem érdekelt a másik nem, mostanában kezdett el, nagyon. Nagyjából 2 hónapja maszturbálok majdnem mindennap, és kicsit furcsán érzem magam emiatt. Mármint, hogy eddig nem hozott lázba senki és semmi, de 2 hónapja minden "bajom" van.

2014. júl. 3. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem zavar. Küldd el a telefonszámod. ;)
2014. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Zavar, hogy csak 19 éves vagy ... ja és szűz lányt sem szeretnék :-P
2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Privátáradat 3..2..1..


Nem hinném, hogy ez bárkit is zavarna. Valamilyen szinten megtiszteltetés lehet bevezetni egy lányt a szex világába.

2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Engem nem zavarna és még sokakat nem. A szűz punci jó punci. :D A tudat, hogy te vagy az első...stb. :)

De vannak olyanok (ez a ritkábbik eset), akik a tapasztaltabb lányokat szeretik, akikkel nincs bajlódás..., akinek egyből tövig benyomhatja.. stb.

Az, hogy minden nap maszturbálsz és szexhiányod van, teljesen normális.


18 F

2014. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2014. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azokat biztos zavarja, akik meg szerettek volna dugni téged.
2014. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Sokan mondják, hogy nem zavarná őket. De igazából sokakat zavarna. Nem azért, mert ez a tény, hanem azért, mert sok mögöttes problémára utal.

Gondolok itt pl arra, hogy miért az? Ennyi idősen már közel kellett volna engedjen valakit annyira, hogy le feküdjön vele.

Ugyanez a tény egy 14 évesnél még természetes, 18 évesen, vagy még öregebben természetellenes.

Most lehet ellenezni, vagy épp tagadni, de akkor se normális dolog.

Persze az is ott van, hogy nem mások elvárásainak kéne akarni megfelelni, hanem magadnak. ha neked ez így jó, ne foglalkozz azzal, ki mit gondol.

2014. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van akit zavar, azzal ne törődj, az csak magának akar jót.

Engem speciel nem zavarna, sőt.

Örülnék neki, ha én vezethetnélek be a szenvedélyek világába ;)

2014. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

7-es, szerintem nincs velem semmi ilyesmi gond. Úgy értem lelki, vagy hasonlóak, bár magyarázatot nem tudok adni arra, hogy miért alakult így.

2014. júl. 3. 15:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Vallási/erkölcsi okok miatt vagy még szűz, vagy nem szeretnéd elkótyavetyélni a szüzességed az első sráccal, aki megdugcsizna téged, vagy nem éreztél még sosem vágyat? Volt már barátod?
2014. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!